Gå til hovedindhold

Zebra Technologies Zebra TC27 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser -

Zebra TechnologiesEAN: 5715063264850
Pris fra 7.501 krtil 7.537 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.482 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Zebra TC27 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7501 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zebra TC27 6" 64GB 6GB
7.501 kr
Til butik
Zebra TC27 6" 64GB 6GB billede

Produktinformation

Zebra TC27 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6" farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Bluetooth, Wi-Fi 6 - 5G - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WCMTB-T27B6CBC2-A6
EAN: 5715063264850
Varenr.: 1001368138
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra TC27 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser -
7.537 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra TC27 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra TC27 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.501 kr7.501 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.537 kr7.537 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zebra TC27 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser -

PriceData har fulgt prisen på Zebra TC27 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - i 182 dage. Laveste pris i perioden er 6.442 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 7.763 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.773 kr.

Den nuværende pris på 7.501 kr er 11% over normalprisen. Der er registreret 39 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Zebra TC27 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Zebra TC27 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 20267.501 kr258 kr (3%)
16. apr. 20267.759 kr2 kr (0%)
9. apr. 20267.757 kr1 kr (0%)
8. apr. 20267.758 kr45 kr (1%)
4. apr. 20267.713 kr1 kr (0%)
2. apr. 20267.712 kr46 kr (1%)
1. apr. 20267.758 kr2 kr (0%)
29. mar. 20267.760 kr282 kr (4%)
28. mar. 20267.478 kr36 kr (0%)
27. mar. 20267.514 kr249 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret