Gå til hovedindhold

Zebra Technologies Zebra TC22 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Bluetooth, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc, Wi-Fi 6 - TAA-kompatibel

Zebra TechnologiesEAN: 5715063117651
Pris fra 7.258 krtil 8.539 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.281 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.383 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Zebra TC22 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Bluetooth, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc, Wi-Fi 6 - TAA-kompatibel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7258 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zebra TC22 6" 64GB 6GB
7.258 kr
Til butik
Zebra TC22 6" 64GB 6GB billede

Produktinformation

Zebra TC22 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6" farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Bluetooth, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc, Wi-Fi 6 - TAA-kompatibel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WLMT0-T22B8ABD8-A6
EAN: 5715063117651
Varenr.: 1001368144
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra TC22 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Bluetooth, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc, Wi-Fi 6 - TAA-kompatibel
7.294 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zebra TC22 WLAN,Wifi 6,SE4710,
8.539 kr
Til butik
Zebra TC22 WLAN,Wifi 6,SE4710, billede

Produktinformation

Produktnummer: WLMT0-T22B8ABD8-A6 Zebra TC22 WLANWifi 6SE4710 er en robust og alsidig dataterminal designet til at forbedre effektiviteten i din arbejdsplads. Udstyret med WiFi 6-teknologi leverer den optimal trådløs ydeevne, hvilket sikrer hurtigere data...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zebra
Kategori: Forside
EAN: 5715063117651
Varenr.: 27254

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra TC22 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Bluetooth, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc, Wi-Fi 6 - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra TC22 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Bluetooth, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc, Wi-Fi 6 - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.258 kr7.258 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.294 kr7.294 krKøb
3Ultrashop8.539 kr8.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zebra TC22 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Bluetooth, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc, Wi-Fi 6 - TAA-kompatibel

PriceData har fulgt prisen på Zebra TC22 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Bluetooth, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc, Wi-Fi 6 - TAA-kompatibel i 152 dage. Laveste pris i perioden er 6.137 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 7.419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.925 kr.

Den nuværende pris på 7.258 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Zebra TC22 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Bluetooth, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc, Wi-Fi 6 - TAA-kompatibel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Zebra TC22 - Terminal til indsamling af data - grov - Android - 64 GB - 6 farve (1080 x 2160) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Bluetooth, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc, Wi-Fi 6 - TAA-kompatibel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 20267.258 kr246 kr (4%)
14. apr. 20267.012 kr36 kr (1%)
13. apr. 20267.048 kr210 kr (3%)
6. apr. 20267.258 kr1 kr (0%)
29. mar. 20267.259 kr81 kr (1%)
28. mar. 20267.340 kr437 kr (6%)
26. mar. 20266.903 kr518 kr (8%)
23. mar. 20266.385 kr1 kr (0%)
20. mar. 20266.384 kr1 kr (0%)
15. mar. 20266.383 kr1.036 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret