Gå til hovedindhold

Zebra DS9300 Series DS9308 - Standard Range (SR) - USB Kit - stregkodescanner - desktopmodel - 2D imager - 3050 mm / sek. - afkodet - USB

ZebraStregkodescannereEAN: 5704174202202
Pris fra 916 krtil 1.291 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 375 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 897 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Zebra DS9300 Series DS9308 - Standard Range (SR) - USB Kit - stregkodescanner - desktopmodel - 2D imager - 3050 mm / sek. - afkodet - USB og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 916 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra DS9308-SR - 2D Desktop Barcode Scanner (Includes USB Kit)
916 kr
Til butik
Zebra DS9308-SR - 2D Desktop Barcode Scanner (Includes USB Kit) billede

Produktinformation

Zebra DS9308 håndfri scanner er en kompakt, heldags-pålidelig kassesystemscanner, der er designet til at passe ind overalt og scanne et bredt udvalg af stregkodetyper. Multiformat-scanning: Understøtter Digimarc, 2D, 1D og OCR til at håndtere daglige koder, kuponer og loyalitetsløsninger med én enhed. Optimeret til detail-kasse: Bygget til at scanne udfordrende stregkoder ved kassen for hurtigere ekspeditionstider og en forbedret kundeoplevelse. Holdbarhed hele dagen: Designet til at håndtere daglige tab, stød og spild for at understøtte pålidelig drift i travle miljøer. Kablet tilslutning: Det kablede design hjælper med at levere stabil strøm og ydeevne til scanning på faste lokationer. 1280 x 800 billedsensor: Højopløselig billedlæsning understøtter nøjagtig indlæsning på tværs af understøttede stregkodetyper. Medfølgende essentiel tilbehør: Leveres med DS9308 håndfri scanner og et USB-kabel til enkel opsætning. Ideel til kasse, aldersverificering og kontrolpunkts-arbejdsgange; DS9308 kombinerer alsidig scanning med pålidelig daglig ydeevne.

Produktspecifikationer

Mærke: Zebra
Kategori: Stregkodelaeser
Artikel nr.: DS9308-SR4U2100AZE
EAN: 5704174202202
Varenr.: 2827931
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zebra DS9300 Series DS9308 Stregkodescanner
943 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra DS9300 Series DS9308 - Standard Range (SR) - USB Kit - stregkodescanner - desktopmodel - 2D imager - 3050 mm / sek. - afkodet - USB
953 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stregkodescanner Zebra DS9308 desktop - USB, 2D imager, SR
-3%1.089 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stregkodescanner Zebra DS9308 desktop - USB, 2D imager, SR
-3%1.109 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zebra DS9300 Series DS9308 Stregkodescanner
1.219 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Motorola DS9308-SR BLACK USB KIT: DS9308-SR00004ZZWW SCANNER, CBA-U21-
-58%1.291 kr
Før 3.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra DS9300 Series DS9308 - Standard Range (SR) - USB Kit - stregkodescanner - desktopmodel - 2D imager - 3050 mm / sek. - afkodet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra DS9300 Series DS9308 - Standard Range (SR) - USB Kit - stregkodescanner - desktopmodel - 2D imager - 3050 mm / sek. - afkodet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK916 kr955 krKøb
2CompuMail DK943 kr943 krKøb
3CS MEGASTORE DK953 kr992 krKøb
4Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
5Vivas DK1.109 kr1.178 krKøb
6Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
7Teknikproffset DK1.291 kr1.340 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zebra DS9300 Series DS9308 - Standard Range (SR) - USB Kit - stregkodescanner - desktopmodel - 2D imager - 3050 mm / sek. - afkodet - USB

PriceData har fulgt prisen på Zebra DS9300 Series DS9308 - Standard Range (SR) - USB Kit - stregkodescanner - desktopmodel - 2D imager - 3050 mm / sek. - afkodet - USB i 143 dage. Laveste pris i perioden er 887 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 1.084 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 927 kr.

Den nuværende pris på 916 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zebra DS9300 Series DS9308 - Standard Range (SR) - USB Kit - stregkodescanner - desktopmodel - 2D imager - 3050 mm / sek. - afkodet - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zebra DS9300 Series DS9308 - Standard Range (SR) - USB Kit - stregkodescanner - desktopmodel - 2D imager - 3050 mm / sek. - afkodet - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026916 kr4 kr (0%)
29. maj 2026920 kr14 kr (1%)
28. maj 2026934 kr7 kr (1%)
27. maj 2026941 kr18 kr (2%)
25. maj 2026923 kr2 kr (0%)
24. maj 2026921 kr2 kr (0%)
20. maj 2026923 kr20 kr (2%)
19. maj 2026943 kr14 kr (2%)
15. maj 2026929 kr2 kr (0%)
14. maj 2026927 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret