Gå til hovedindhold

Zarkoperfume MOLéCULE No. 8 Wooden Chips Eau de Parfum - 100 ml

ZarkoperfumeParfume og eau de cologneDansk molekyleduftMaskulin selvtillidEAN: 5712598000069

Zarkoperfume Molécule No.8 Wooden Chips er en maskulin molekyleduft inspireret af frihed på stranden. Indeholder mandarin, rose og trænoter for den moderne mand. Læs mere

Pris fra 119 krtil 890 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 771 kr (87% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zarkoperfume MOLéCULE No. 8 Wooden Chips Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Perfumeza.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Zarkoperfume Molécule No.8 Træspåner - Eau de Parfum 10ML
119 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZARKOPERFUME Molécule No. 8 Eau De Parfum 100 ml
586 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Zarkoperfume Molecule No.8 Wooden Chips Eau De Parfum 100ml
-25%607 kr
Før 810 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Zarko Molecule N°8 Edp Spray 100 ml
637 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Zarkoperfume molécule no. 8 wooden chips 100ml
649 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zarkoperfume Molécule No.8 (100ml)
-34%650 kr
Før 990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ZarkoPerfume Molécule No8 EDP, 100 ml.
-26%658 kr
Før 890 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Staybeautiful
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ZarkoPerfume Molécule No.8 Wooden Chips EDP 100 ml
660 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Zarkoperfume MOLéCULE No. 8 Wooden Chips Eau de Parfum - 100 ml
703 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
ZarkoPerfume Molecule No.8 Wooden Chips Men EDP 100 ml
-25%742,5 kr
Før 990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Zarkoperfume Molécule No.8 100 ml
743 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Zarkoperfume MOLéCULE No.8 Wooden Chips EDP (100 ml)
-20%792 kr
Før 990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Zarkoperfume MOLéCULE No. 8, 100ml
890 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zarkoperfume MOLéCULE No. 8 Wooden Chips Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zarkoperfume MOLéCULE No. 8 Wooden Chips Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Perfumeza.dk119 kr119 krKøb
2Proshop DK586 kr625 krKøb
3Cocopanda DK607 kr607 krKøb
4Teknikproffset DK637 kr686 krKøb
5Hobbix649 kr649 krKøb
6Bangerhead DK650 kr650 krKøb
7Brandshop658 kr658 krKøb
8Staybeautiful660 kr660 krKøb
9NordicFeel DK703 kr703 krKøb
10NiceHair.dk742,5 kr742,5 krKøb
11Lyko DK743 kr743 krKøb
12Made4men Danmark792 kr792 krKøb
13Ren-velvaereshop.dk890 kr890 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Zarkoperfume Molécule No.8 Wooden Chips EDP

Zarkoperfume

Zarkoperfume Molécule No.8 Wooden Chips er en maskulin molekyleduft inspireret af frihed på stranden. Indeholder mandarin, rose og trænoter for den moderne mand.

• zarkoperfume parfume
• molecule parfume
• maskulin duft
• dansk parfume
• trænoter parfume
• molekyleduft
• Maskulin selvtillid
• Dansk molekyleduft

Beskrivelse

Zarkoperfume Molécule No.8 Wooden Chips EDP er en sensuel og maskulin molekyleduft, der er blevet til i et øjeblik af frihed på en dansk strand. Denne eksklusive parfume henvender sig til den selvsikre mand, som ved hvad han vil have ud af livet. Duften er inspireret af total overgivelse og et bevidst fravalg af kontrol - bare at nyde øjeblikkets uskyld. Molécule No.8 indeholder duftnoter af økologisk mandarinolie, tyrkisk rose absolute, vestindisk patchouli-olie og sort agartræ kombineret med molekyler. Som molekyleduft udvikler den sig sammen med din naturlige kropsduft og skaber din helt personlige duftoplevelse. Parfumen er vegansk, udviklet og håndlavet i Danmark af Zarko Ahlmann Pavloven. Med sine maskuline trænoter og sofistikerede sammensætning signalerer denne duft frihed og styrke på kilometers afstand.

Specifikationer

køn:Mænd (unisex)
type:Eau de Parfum
indhold:100 ml
vegansk:Ja
dufttype:Molekyleduft
top_noter:Mandarin, molekyler
basis_noter:Vestindisk patchouli-olie, sort agartræ, molekyler
mellem_noter:Tyrkisk rose absolute, molekyler
produceret_i:Danmark

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad gør dette til en molekyleduft?

Molekyleduften udvikler sig sammen med din naturlige kropsduft, hvilket gør den til din helt personlige duft. Ikke to personer dufter ens med denne parfume.

Er parfumen vegansk?

Ja, Zarkoperfume Molécule No.8 er 100% vegansk og håndlavet i Danmark uden brug af animalske ingredienser.

Hvor lang tid holder duften?

Som EDP (Eau de Parfum) har den høj koncentration og holder typisk 6-8 timer på huden. Påfør på pulspunkter for bedst holdbarhed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zarkoperfume MOLéCULE No. 8 Wooden Chips Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Zarkoperfume MOLéCULE No. 8 Wooden Chips Eau de Parfum - 100 ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 586 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 523 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 79% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Zarkoperfume MOLéCULE No. 8 Wooden Chips Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Zarkoperfume MOLéCULE No. 8 Wooden Chips Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026119 kr467 kr (80%)
21. maj 2026586 kr23 kr (4%)
6. maj 2026563 kr28 kr (5%)
2. mar. 2026535 kr53 kr (11%)
1. mar. 2026482 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026483 kr1 kr (0%)
25. feb. 2026484 kr10 kr (2%)
24. feb. 2026494 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026495 kr40 kr (7%)
12. feb. 2026535 kr24 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret