Gå til hovedindhold

Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin

ZargesStiger og stilladserEAN: 4003866424559
Pris fra 2.344 krtil 2.817 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 473 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2344 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Håndværker trappestige 5 trin 1,05 mtr
-28%2.344 kr
Før 3.273,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndværker trappestige 5 trin 1,05 mtr billede

Produktinformation

Denne innovativt designede trappestige er specielt udviklet for at imødekomme behovene hos både professionelle håndværkere og gør-det-selv entusiaster i hjemmet. Med en nøje overvejelse af både funktionalitet og sikkerhed, tilbyder denne stige en række fe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger
EAN: 4003866424559
Varenr.: 310811
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zarges Nova S trappestige - 5trin - 1,8meter
2.344 kr
Til butik
Zarges Nova S trappestige - 5trin - 1,8meter billede

Produktinformation

Nova S trappestigen er en super behagelig arbejdsplatform, hvorfra du kan male lofter og loftsllister, skifte lyskilder i højden og meget andet, i høj komfor og med en god tryg følelse. Det udfoldede design holdes på plads af en yderst bred platform. Dert...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger & stilladser
Størrelse: 1.8 meter
EAN: 4003866424559
Varenr.: 930217186
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin
-17%2.499 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin billede

Produktinformation

Praktisk og stabil Nova S 5-trins trappestige fra Zarges Nova S trappestigen er en super behagelig arbejdsplatform, hvorfra du kan male lofter og loftsllister, skifte lyskilder i højden og meget andet, i høj komfor og med en god tryg følelse. Det udfolded...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Udstyr
EAN: 4003866424559
Varenr.: 930217186
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin
2.499 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin
2.699 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin
2.809 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trappestige aluminium 5 trin 1,05 m
2.817 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk2.344 kr2.344 krKøb
2LavprisVærktøj2.344 kr2.344 krKøb
3CompletVVS2.499 kr2.499 krKøb
4LavprisEl2.499 kr2.499 krKøb
5Greenline2.699 kr2.699 krKøb
6BilligVVS DK2.809 kr2.809 krKøb
7CS MEGASTORE DK2.817 kr3.016 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin

PriceData har fulgt prisen på Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.344 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 2.835 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.667 kr.

Den nuværende pris på 2.344 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter - 5 trin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.344 kr1 kr (0%)
10. feb. 20262.345 kr419 kr (15%)
9. feb. 20262.764 kr419 kr (18%)
7. feb. 20262.345 kr419 kr (15%)
6. feb. 20262.764 kr419 kr (18%)
5. feb. 20262.345 kr426 kr (15%)
3. feb. 20262.771 kr14 kr (1%)
30. jan. 20262.757 kr6 kr (0%)
25. jan. 20262.751 kr58 kr (2%)
22. jan. 20262.693 kr58 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret