Gå til hovedindhold

Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin

ZargesStiger og stilladserEAN: 4003866448203
Pris fra 2.491 krtil 3.186 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 695 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2491 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skydestige Everest 2DE 2-delt 2×10 trin 5 mtr
-34%2.491 kr
Før 3.760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skydestige Everest 2DE 2-delt 2×10 trin 5 mtr billede

Produktinformation

Denne teleskopstige er perfekt designet til at imødekomme behovene for både sikkerhed og fleksibilitet under arbejde i varierende højder. Med en let justerbar højdefunktion, der tillader brugeren at fastlåse hvert trin på det ønskede niveau, tilbyder denn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger
EAN: 4003866448203
Varenr.: 310820
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zarges Everest 2DE skydestige 2x10trin - 4,9meter
2.491 kr
Til butik
Zarges Everest 2DE skydestige 2x10trin - 4,9meter billede

Produktinformation

En klassiker i garagen eller skuret, er skydestigen. Denne Everest 2DE fra Zarges er lavet til at være en super afbalanceret stige, når det kommer til pris kontra kvalitet. Regulerbar med 280mm per trin og med super stabile trekantede trin. Med stigefod p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger & stilladser
Størrelse: 2x10 trin - 4.9m
EAN: 4003866448203
Varenr.: 930217179
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin
2.599 kr
Til butik
Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Sikkerhed & udstyr
EAN: 4003866448203
Varenr.: 930217179
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin
2.699 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin
3.175 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skydestige 44820 4,9m 2x10 trin 2-delt
3.186 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk2.491 kr2.491 krKøb
2LavprisVærktøj2.491 kr2.491 krKøb
3LavprisEl2.599 kr2.599 krKøb
4Greenline2.699 kr2.699 krKøb
5BilligVVS DK3.175 kr3.175 krKøb
6CS MEGASTORE DK3.186 kr3.385 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin

PriceData har fulgt prisen på Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.491 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 3.139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.626 kr.

Den nuværende pris på 2.491 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter - 2x10 trin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.491 kr1 kr (0%)
9. apr. 20262.492 kr1 kr (0%)
21. mar. 20262.493 kr
20. mar. 20262.493,75 kr
14. feb. 20262.493 kr
13. feb. 20262.493,75 kr
12. feb. 20262.493 kr
10. feb. 20262.493,75 kr265,25 kr (10%)
9. feb. 20262.759 kr265,25 kr (11%)
7. feb. 20262.493,75 kr265,25 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret