Gå til hovedindhold

Zalman i3 NEO ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd

ZalmanComputerkomponenterEAN: 8809213766213
Pris fra 411 krtil 575 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 374 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Zalman i3 NEO ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 411 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zalman i3 NEO ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd
411 kr
Til butik
Zalman i3 NEO ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd billede

Produktspecifikationer

Mærke: Zalman
Kategori: Kabinetter & Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: I3 Neo ARGB Black
EAN: 8809213766213
Varenr.: 20627000
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zalman i3 NEO ARGB Tårn ATX Ingen strømforsyning Sort
412 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Zalman i3 Neo ARGB - miditower ATX kabinet med hærdet glas - sort
-31%459 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zalman i3 Neo ARGB - miditower ATX kabinet med hærdet glas - sort billede

Produktinformation

Zalman i3 NEO ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/LydGenereltAntal interne bays: 7Egenskaber, systemkabinet: Meshed front panelstøvfilter i bundentopmagnetisk støvfilterARGB-blæsere20 mm kabelrutepladsFarve: SortIndbygget udstyr: ARGB LED controllerKølesystem: Front: 120 mm ventilator x 3 / 1100 rpm / 45.36 cfm / 21.65 dBA / 3 x 140 mm eller 120/240/280/360 mm radiator understøttet | Bagside: 120 mm ventilator x 1 / 1100 rpm / 45.36 cfm / 21.65 dBA / 120 mm radiator understøttet | Top: 120/140 mm blæserstaMaks. højde for CPU-køler: 160 mmMaks. længde for videokort: 355 mmMateriale af sidepanel i vindue: Hærdet glasMax størrelse på bundkort: ATXModel: Mid towerProduktmateriale: Plastikstålhærdet glasSidepanel i vindue: JaStrømforsyning maks. længde: 210 mmUnderstøttede motherboards: ATXmicroATXMini-ITXEkspansion / KonnektivitetEkspansionsåbninger: 7Interface: 1 x USB 2.0 | 1 x hovedtelefoner - mini-jack | 1 x mikrofon - mini-jack | 2 x USB 3.0Udvidelses-båse: 2 (total) / 2 (fri) x intern - 2.5" | 3 (total) / 3 (fri) x intern - 2.5"EffektMaks. antal understøttet: 1Strømenhed: Ingen strømforsyningMål og v...

Produktspecifikationer

Mærke: Zalman
Kategori: ATX
Vægt: 6.47g
EAN: 8809213766213
Varenr.: 2098349
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zalman i3 Neo ARGB - miditower ATX kabinet med hærdet glas - sort
-30%479 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zalman i3 NEO ARGB Tårn ATX Ingen strømforsyning Sort
489 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zalman I3 Neo ARGB Black ATX/Mid Tower TG 4 ARGB - Kabinet - Tower - Sort
575 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zalman i3 NEO ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zalman i3 NEO ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK411 kr450 krKøb
2CompuMail DK412 kr412 krKøb
3Boligcenter DK459 kr459 krKøb
4Vivas DK479 kr548 krKøb
5Ultrashop489 kr489 krKøb
6Proshop DK575 kr614 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zalman i3 NEO ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på Zalman i3 NEO ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd i 181 dage. Laveste pris i perioden er 374 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 583 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 402 kr.

Den nuværende pris på 411 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Zalman i3 NEO ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Zalman i3 NEO ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026411 kr3 kr (1%)
29. maj 2026408 kr4 kr (1%)
27. maj 2026404 kr4 kr (1%)
26. maj 2026408 kr4 kr (1%)
25. maj 2026404 kr3 kr (1%)
24. maj 2026407 kr3 kr (1%)
21. maj 2026404 kr4 kr (1%)
20. maj 2026400 kr3 kr (1%)
19. maj 2026403 kr3 kr (1%)
18. maj 2026400 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret