Gå til hovedindhold

Zadig & Voltaire Vibes Of Freedom Him Freedom Eau de Toilette - 50 ml

Pris fra 249 krtil 408 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 191,59 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Zadig & Voltaire Vibes Of Freedom Him Freedom Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Zadig & voltaire eau de toilette this is him! Vibes of freedom 50ml
249 kr
Til butik
Zadig & voltaire eau de toilette this is him! Vibes of freedom 50ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Dufte
EAN: 3423222048457
Varenr.: 3423222048457
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Zadig & Voltaire This Is Him! Vibes Of Freedom EDT 50 ml
289 kr
Til butik
Zadig & Voltaire This Is Him! Vibes Of Freedom EDT 50 ml billede

Produktinformation

🍃 Frisk woody-aromatisk signatur · Energisk og let at bære · Ideel til hverdag og fritid En moderne fortolkning af frihed i duftform. This Is Him! Vibes Of Freedom Eau de Toilette fra Zadig & Voltaire forener sprød friskhed med en varm, træfyldt bund og giver en afslappet, selvsikker udstråling fra første spray. Duftprofil Top: lyse, friske citrusnuancer, der giver et rent og energisk førsteindtryk. Hjerte: aromatiske grønne facetter – tænk urter og lette lavendeltoner – som tilfører dybde og kant. Bund: varme, maskuline træakkorder, der afrunder duften med ro, karakter og holdbarhed. Fordele Woody-aromatisk komposition, der balancerer friskhed og varme. Eau de Toilette-konsistens med en behagelig, ikke-overvældende intensitet. Alsidig signaturduft, som fungerer lige godt på kontoret som til afslappede aftener. Bygbar duft – et par ekstra sprays giver mere tilstedeværelse uden at blive tung. Sådan bruger du produktet Spray 2–4 gange på rene, tørre pulspunkter (hals, bryst, håndled). Lad duften sætte sig på huden – undgå at gnide, så bevares duftens naturlige udvikling. Ønsker du ekstra fylde, kan du tilføje 1–2 sprays på tøj fra passende afstand. Hvornår passer den? Perfekt til forår og sommer, men kan bæres året rundt for et friskt, frit udtryk. Velegnet til dagtimerne og smart-casual anledninger, hvor du vil dufte rent, moderne og uanstrengt. Resultatet er en fri, energisk og moderne maskulin duftsignatur med en klar, aromatisk friskhed forankret i varme trænoter – let at bære, svær at glemme.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3423222048457
EAN: 3423222048457
Varenr.: 3423222048457
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZADIG & VOLTAIRE This is Him! Vibes of Freedom Edt
291 kr
Til butik
ZADIG & VOLTAIRE This is Him! Vibes of Freedom Edt billede

Produktinformation

Zadig & Voltaire This is Him! Vibes of Freedom Eau de Toilette 50ml. Zadig & Voltaire This is Him! Vibes of Freedom Eau de Toilette er en duft, der indkapsler den ubegrænsede frihed og den moderne mand, der søger eventyr. Denne parfume er som en opkvikkende rejse, der blander friskhed med dybde for at skabe en unik, maskulin duftoplevelse. Åbningen er sprudlende og energisk med lavendel og mandarinorange, der giver en frisk og oplysende start. Den videre udvikling afslører en krydret og mystisk karakter med noter af kardemomme og røgelse, der tilfører dybde og en sofistikeret varme. Duften afrundes med en jordagtig og varm base af cedertræ og patchouli, som giver et maskulint og varigt indtryk. Flasken afspejler duftens kraft og elegance, med et design der er både stilrent og råt. This is Him! Vibes of Freedom er perfekt til den mand, der ikke lader sig begrænse og som ønsker en duft, der understøtter hans frihed og eventyrlyst. Topnoter: Lavendel - Frisk og aromatisk, tilføjer en kølig, beroligende åbning. Mandarinorange - Sprudlende og opkvikkende, giver en citrusfrisk begyndelse. Hjertenoter: Kardemomme - Krydrede og lidt søde, tilføjer varme og dybde. Røgelse - Mystisk og røgfyldt, tilføjer en sensuel og kompleks dimension. Bundnoter: Cedertræ - Træagtig og jordnær, giver en maskulin og stabil base. Patchouli - En rig, jordagtig note, der forstærker duftens dybde og langvarige indtryk. Zadig & Voltaire This is Him! er den perfekte duft til mænd, der ønsker at udtrykke deres individualitet og frihed med en uforglemmelig duft.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3423222048457
EAN: 3423222048457
Varenr.: 3338519
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Zadig & Voltaire This Is Him! Vibes Of Freedom Eau De Toilette 50
-15%350 kr
Før 412 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zadig & Voltaire Vibes Of Freedom Him Freedom Eau De Toilette (50ml)
-33%407 kr
Før 605 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Zadig & Voltaire Vibes Of Freedom Him Freedom Eau de Toilette - 50 ml
408 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zadig & Voltaire Vibes Of Freedom Him Freedom Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zadig & Voltaire Vibes Of Freedom Him Freedom Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix249 kr249 krKøb
2Beautycos DK289 kr318 krKøb
3Proshop DK291 kr330 krKøb
4Cocopanda DK350 kr350 krKøb
5Bangerhead DK407 kr407 krKøb
6NordicFeel DK408 kr408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zadig & Voltaire Vibes Of Freedom Him Freedom Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Zadig & Voltaire Vibes Of Freedom Him Freedom Eau de Toilette - 50 ml i 115 dage. Laveste pris i perioden er 191,59 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 260 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Zadig & Voltaire Vibes Of Freedom Him Freedom Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Zadig & Voltaire Vibes Of Freedom Him Freedom Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026249 kr40 kr (14%)
17. maj 2026289 kr40 kr (16%)
3. maj 2026249 kr40 kr (14%)
1. maj 2026289 kr40 kr (16%)
16. apr. 2026249 kr40 kr (14%)
15. apr. 2026289 kr40 kr (16%)
25. mar. 2026249 kr57,41 kr (30%)
14. mar. 2026191,59 kr57,41 kr (23%)
9. mar. 2026249 kr6,94 kr (3%)
8. mar. 2026255,94 kr6,94 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret