Gå til hovedindhold

Yves Saint Laurent YSL Touche Eclat Radiant Touch 2.5 ml #00 Luminous Milk

Pris fra 241 krtil 320 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 240 kr 20. maj

Sammenlign priser på Yves Saint Laurent YSL Touche Eclat Radiant Touch 2.5 ml #00 Luminous Milk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 241 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yves Saint Laurent Touche Èclat All-Over Brightening Pen 0 Luminous Milk
241 kr
Til butik
Yves Saint Laurent Touche Èclat All-Over Brightening Pen 0 Luminous Milk billede

Produktinformation

Som en tryllestav lyser, udglatter og perfektionerer Touche Éclat lysnende concealerpen øjeblikkeligt din teint med en lysende finish. Fremhæv dine bedste egenskaber uden noget af glimmer eller glitter. De lysinfunderede pigmenter i Touche Éclat blander sig problemfrit for en sund glød. Det er din hud, men bedre! Aldrig kage eller overdrevet. - Lys teint for at bekæmpe sløvhed, træthed og give lys til ansigtet. - Udglat fine linjer og rynker, og løft dine træk uden risiko for sammenklumpning eller krølning. - Gør din makeup perfekt, giv dine læber en let fyldig, og slet alle spor af mascaraflager, øjenskyggefald eller udtværet læbestift.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 3614272374706
EAN: 3614272374706
Varenr.: 3219498
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Yves Saint Laurent YSL Touche Eclat Radiant Touch 2.5 ml #00 Luminous Milk
254 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yves Saint Laurent Touche Eclat 0
-1%320 kr
Før 324 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Yves Saint Laurent Touche Eclat 0 billede

Produktinformation

Yves Saint Laurent Touche Eclat - en ikonisk highlighter & concealer pen. Et magisk lys. Lysreflektion i verdensklasse. Et absolut MUSTHAVE! FORMEL En "tryllepen" med formel som øjeblikkeligt lysner din teint, med en naturlig, strålende finish. Highlight dine bedste træk uden glimmer eller glitter. Indeholder lysreflekterende pigmenter, ruscus, E-vitamin. APPLIKATION Brug den under øjnene, under brynet, øverst på kindbenet, langs læbecontouren, som øjenskygge primer & få den perfekte teint. Brug den alene eller ovenpå foundation. Touche Éclat er nem at tone ud i huden uden synlige overgange, så du får en sund og naturlig glød. Det er din hud - men bedre! Fås i op til 9 nuancer.

Produktspecifikationer

Kategori: Concealer
Vægt: 24g
Artikel nr.: LA1132
EAN: 3614272374706
Varenr.: B049223
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Yves Saint Laurent Touche Éclat 0 Luminous Milk
320 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent YSL Touche Eclat Radiant Touch 2.5 ml #00 Luminous Milk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent YSL Touche Eclat Radiant Touch 2.5 ml #00 Luminous Milk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK241 kr280 krKøb
2Teknikproffset DK254 kr303 krKøb
3Bangerhead DK320 kr320 krKøb
4Lyko DK320 kr320 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yves Saint Laurent YSL Touche Eclat Radiant Touch 2.5 ml #00 Luminous Milk

PriceData har fulgt prisen på Yves Saint Laurent YSL Touche Eclat Radiant Touch 2.5 ml #00 Luminous Milk i 185 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 241 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Yves Saint Laurent YSL Touche Eclat Radiant Touch 2.5 ml #00 Luminous Milk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Yves Saint Laurent YSL Touche Eclat Radiant Touch 2.5 ml #00 Luminous Milk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026241 kr1 kr (0%)
20. maj 2026240 kr1 kr (0%)
19. maj 2026241 kr1 kr (0%)
17. maj 2026240 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026241 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026240 kr14 kr (6%)
14. mar. 2026254 kr8 kr (3%)
13. mar. 2026262 kr8 kr (3%)
11. mar. 2026254 kr6 kr (2%)
8. mar. 2026248 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret