Gå til hovedindhold

Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glaze Lipstick 3.2 g #05 Pink Satisfaction

Yves Saint LaurentLip glossEAN: 4935421761765
Pris fra 244 krtil 355 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glaze Lipstick 3.2 g #05 Pink Satisfaction og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 244 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glaze Lipstick - Red
244 kr
Til butik
Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glaze Lipstick - Red billede

Produktinformation

Tilføj et strejf af glans til dine læber med Yves Saint Laurents Loveshine Candy Glaze Lipstick. Denne glansfulde formel giver levende farve med en glat, fugtgivende finish. Perfekt til både dag-til-aften brug, den holder læberne bløde og næret, samtidig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
EAN: 4935421761765
Varenr.: 3357119
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glaze Lipstick 3.2 g #05 Pink Satisfaction
317 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yves Saint Laurent Candy Glaze 5 Pink Satisfaction
-8%319 kr
Før 346 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Yves Saint Laurent Candy Glaze 5 Pink Satisfaction billede

Produktinformation

YSL CANDY GLAZE - KLÆD DINE LÆBER I KARAMELGLANS.YSL CANDY GLAZE er en lipgloss i en stick til synligt fyldigere læber - klæd dine læber i glaseret glans og høj farveeffekt i et enkelt strøg! Gel-lignende tekstur, der smelter over læberne uden at klistre. Nærende formel beriget med 78 % nærende ingredienser, herunder hyaluronsyre og E-vitamin, så dine læber føles fugtede og plejede. NÆRENDE FORMEL OG TEKSTUR, DER SMELTER OVER LÆBERNE. Nærende formel med 78 % nærende ingredienser, herunder hyaluronsyre, E-vitamin, granatæbleekstrakt og koldpresset mangoolie. Formel, der smelter over læberne og får læberne til at se øjeblikkeligt fyldigere ud uden at klistre. FORDELE: * Fugtig følelse i 24 timer med en nærende formel. * Høj farveudbytte og glans i ét strøg. * Smeltende formel, der ikke klistrer. * Let at påføre, jævnt fordelt og glider let på læberne. * Læberne føles fugtede og plejede. * Testet under dermatologisk kontrol. RESULTATER Glaseret glans og intens farve i et enkelt strøg. Farven kan bygges op. Synligt fyldigere og mere definerede læber. FARVER Fås i op til 11 smukke nuancer, fra naturlige til dristige farver. Serien består af tre nuancefamilier: nude, pink og rød. Candy Glaze-serien omfatter 3 allerede ikoniske nuancer: * 2 Healthy-Glow Plumper * 13 Flashing Rosé * 15 Showcasing nude Vælg din nuance for at udtrykke din stil med YSL! Produktet indeholder granatæble, der er bæredygtigt indkøbt fra YSL Beauty Ourika Community Gardens i Marokko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Vægt: 42g
Artikel nr.: F77434
EAN: 4935421761765
Varenr.: B088833
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Yves Saint Laurent Candy Glaze Lip Gloss Stick 5 Pink Satisfactio
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glaze Lipstick 3.2 g #05 Pink Satisfaction koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glaze Lipstick 3.2 g #05 Pink Satisfaction koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk244 kr244 krKøb
2Teknikproffset DK317 kr366 krKøb
3Bangerhead DK319 kr319 krKøb
4Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glaze Lipstick 3.2 g #05 Pink Satisfaction

PriceData har fulgt prisen på Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glaze Lipstick 3.2 g #05 Pink Satisfaction i 182 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 279 kr.

Den nuværende pris på 244 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glaze Lipstick 3.2 g #05 Pink Satisfaction. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glaze Lipstick 3.2 g #05 Pink Satisfaction de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026244 kr73 kr (23%)
8. maj 2026317 kr23 kr (7%)
7. maj 2026340 kr23 kr (7%)
6. maj 2026317 kr73 kr (30%)
1. maj 2026244 kr6 kr (2%)
30. apr. 2026250 kr6 kr (2%)
29. apr. 2026244 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026245 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026244 kr6 kr (2%)
25. apr. 2026250 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret