Gå til hovedindhold

Yves Saint Laurent YSL Libre Giftset 100 ml, Shower Gel 50ml / Edp Spray 50ml

Yves Saint LaurentGaveæskerEAN: 3660732588428
Pris fra 666 krtil 739 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 622 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Yves Saint Laurent YSL Libre Giftset 100 ml, Shower Gel 50ml / Edp Spray 50ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 666 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
YSL Libre Giftset EDp 50 ml + Showergel 50 ml
666 kr
Til butik
YSL Libre  Giftset  EDp 50 ml + Showergel 50 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup gaveæsker
Farve: 4
Artikel nr.: 3660732588428
EAN: 3660732588428
Varenr.: 7671146
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Yves Saint Laurent Libre Gift Set EdP 50ml + Shower Gel 50 ml
-33%706,07 kr
Før 1.050 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Yves Saint Laurent Libre Gift Set EdP 50ml + Shower Gel 50 ml billede

Produktinformation

ghd Rehab - Damaged Hair Repairer er en varmeaktiveret leave-in spray, der er designet til vådt hår og takket være deres varmeaktiverede egenskaber forbedrer disse kraftfulde behandlinger hårets tilstand, mens du tørrer og styler med dit ghd-stylingværktø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3660732588428
Varenr.: 126568
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yves Saint Laurent Libré Eau De Parfum 50 ml Giftset
712 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Yves Saint Laurent YSL Libre Giftset 100 ml, Shower Gel 50ml / Edp Spray 50ml
739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent YSL Libre Giftset 100 ml, Shower Gel 50ml / Edp Spray 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent YSL Libre Giftset 100 ml, Shower Gel 50ml / Edp Spray 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK666 kr705 krKøb
2NiceHair.dk706,07 kr706,07 krKøb
3Proshop DK712 kr751 krKøb
4Teknikproffset DK739 kr788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yves Saint Laurent YSL Libre Giftset 100 ml, Shower Gel 50ml / Edp Spray 50ml

PriceData har fulgt prisen på Yves Saint Laurent YSL Libre Giftset 100 ml, Shower Gel 50ml / Edp Spray 50ml i 169 dage. Laveste pris i perioden er 621 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 718,15 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 682 kr.

Den nuværende pris på 666 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Yves Saint Laurent YSL Libre Giftset 100 ml, Shower Gel 50ml / Edp Spray 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Yves Saint Laurent YSL Libre Giftset 100 ml, Shower Gel 50ml / Edp Spray 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026666 kr30 kr (5%)
2. jun. 2026636 kr14 kr (2%)
1. jun. 2026622 kr14 kr (2%)
31. maj 2026636 kr14 kr (2%)
24. apr. 2026622 kr88 kr (12%)
22. apr. 2026710 kr88 kr (14%)
18. mar. 2026622 kr68 kr (10%)
17. mar. 2026690 kr21 kr (3%)
13. mar. 2026669 kr40 kr (6%)
7. mar. 2026709 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret