Gå til hovedindhold

Yves Saint Laurent - Lash Clash Mascara Volume Extreme Scandalous Green

Yves Saint LaurentMascaraEAN: 3614274375596
Pris fra 249 krtil 340 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yves Saint Laurent - Lash Clash Mascara Volume Extreme Scandalous Green og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yves Saint Laurent Mascara Lash 8ml.- 03 Grøn
249 kr
Til butik
Yves Saint Laurent Mascara Lash 8ml.- 03 Grøn billede

Produktinformation

Yves Saint Laurent Mascara Lash 8ml.- 03 GrønGiv dine vipper et slående og moderne look med Yves Saint Laurent Lash Clash Mascara i farven 03 Green. Den dybe, moderigtige grønne nuance tilføjer et friskt twist til det klassiske vippelook og fremhæver øjen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
EAN: 3614274375596
Varenr.: 3429926
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yves Saint Laurent Mascara Lash Clash Scandalous Green
-27%255 kr
Før 347 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Yves Saint Laurent Mascara Lash Clash Scandalous Green billede

Produktinformation

SKANDALØSE GRØNNE VIPPER I 24 TIMER Lash Clash Extreme Volume Mascara findes nu i en ny skandaløs grøn farve for at frigøre dit mest levende jeg. Dit vippe game er nu på sit højeste. En couture-mascara, der giver opbyggelig volumen og en intens finish. Den overdimensionerede mascarabørste og den parfumefri formel leverer en ekstrem dyb grøn farve med langvarig brug hele dagen. DUFTFRI FORMEL Lash Clash franchises duftfri formel er beriget med Iris Florentina rodekstrakt, der vil give en plejende, blødere og fleksibel følelse af vipperne for et varigt look. FORBRUGERFORDELE Op til +200 % volumen 24 timers holdbarhed Højt pigment fra rod til spids Smudge free EMBALLAGE & BÆREDYGTIGHED Alle Lash Clash Mascaraer er udstyret i en slank YSL-emballage for at blive det ultimative luxury-must-have. Det pap, der bruges til den genanvendelige æske, er FSC-blandingscertificeret. Dette produkt indeholder irisrod, der er bæredygtigt fremskaffet i YSL Beauty Ourika Community Gardens i Marokko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mascara
0
Artikel nr.: LF4629
EAN: 3614274375596
Varenr.: B095773
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Yves Saint Laurent YSL Lash Clash Mascara 9 ml #03 Scandalous Green
287 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Yves Saint Laurent - Lash Clash Mascara Volume Extreme Scandalous Green
-13%294,95 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Yves Saint Laurent Lash Clash Extreme Volume Mascara 3 Scandalous Green
340 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent - Lash Clash Mascara Volume Extreme Scandalous Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent - Lash Clash Mascara Volume Extreme Scandalous Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk249 kr249 krKøb
2Bangerhead DK255 kr255 krKøb
3Teknikproffset DK287 kr336 krKøb
4BilligParfume.dk294,95 kr294,95 krKøb
5Lyko DK340 kr340 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yves Saint Laurent - Lash Clash Mascara Volume Extreme Scandalous Green

PriceData har fulgt prisen på Yves Saint Laurent - Lash Clash Mascara Volume Extreme Scandalous Green i 182 dage. Laveste pris i perioden er 246,75 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 301 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 267 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Yves Saint Laurent - Lash Clash Mascara Volume Extreme Scandalous Green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Yves Saint Laurent - Lash Clash Mascara Volume Extreme Scandalous Green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 2026249 kr45,95 kr (16%)
27. mar. 2026294,95 kr45,95 kr (18%)
17. feb. 2026249 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026248 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026249 kr1 kr (0%)
13. dec. 2025248 kr2 kr (1%)
12. dec. 2025250 kr51 kr (17%)
9. dec. 2025301 kr1 kr (0%)
8. dec. 2025300 kr1 kr (0%)
7. dec. 2025301 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret