Gå til hovedindhold

Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 01 Transluce

Yves Saint LaurentAnsigtsmakeupEAN: 4936968873089
Pris fra 337 krtil 534 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 318 kr 2. maj

Sammenlign priser på Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 01 Transluce og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 337 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yves Saint Laurent - All Hours Hyper Loose Powder
337 kr
Til butik
Yves Saint Laurent - All Hours Hyper Loose Powder billede

Produktinformation

Få et fejlfrit look med YSL All Hours Hyper Loose Powder, den ultrafine pudder, der matterer, slører og forlængere holdbarheden af din makeup - uden at gå på kompromis med komfort eller glød. Den lette formel smelter ubesværet ind i huden, reducerer glans og minimerer synlige porer og fine linjer for en silkeblød, soft-focus finish. Beriget med plejende ingredienser sætter pudderen foundation på plads og efterlader huden åndbar og naturlig i op til 24 timer. Perfekt til både at sætte makeup og friske looket op i løbet af dagen, giver All Hours Hyper Loose Powder et fotoklart resultat, der ser lige så godt ud, som det føles.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 4936968873089
EAN: 4936968873089
Varenr.: 3402949
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Yves Saint Laurent All Hours Hyper Loose Powder - 01 Translucent
355 kr
Til butik
Yves Saint Laurent All Hours Hyper Loose Powder - 01 Translucent billede

Produktinformation

Vægtløs setting, perfektion hele dagen, Fasthold dit look med, YSL All Hours Hyper Loose Powder, , den ultrafine setting-pudder, der er designet til at sløre, mattere og forlænge holdbarheden af din makeup - uden at gå på kompromis med komfort eller lysstyrke. Denne fjerlette formel smelter problemfrit ind i huden, reducerer glans og minimerer udseendet af porer og fine linjer for en glat, blød fokusfinish. Den er fyldt med nærende ingredienser og sætter foundation på plads, mens den bevarer en åndbar, naturlig fornemmelse, der holder i op til 24 timer. Uanset om den bruges til at sætte din foundation eller til at, finpudse, i løbet af dagen, giver, All Hours Hyper Loose Powder, et fejlfrit, fotoklart resultat, der føles lige så godt, som det ser ud. Vigtige fordele: 24-timers mat kontrol med en soft-focus effekt, Ultrafin, vægtløs tekstur, Udvisker ujævnheder og minimerer porer, Ikke-tørrende og behagelig hele dagen, Velegnet til alle hudtoner og -typer, Sådan bruger du den: Påfør med en pudderbørste eller en puff for at fiksere foundation og concealer. Fokuser på T-zonen eller områder, der er tilbøjelige til at skinne, for at få en perfekt mat finish. Løft din makeup-rutine med det sidste touch af luksus-YSL, All Hours Hyper Loose Powder, , hvor perfektion møder performance. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Pudder
EAN: 4936968873089
Varenr.: D29340
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 01 Transluce
530 kr
Til butik
Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 01 Transluce billede

Produktinformation

ALL HOURS HYPER BLUR – DET NYE COUTURE MULTI-BRUG LØSE PUDDERAll Hours Hyper Blur, det nye couture løse pudder, der matterer, forfiner og slører hele dagen. Oplev en øjeblikkelig mat effekt og en hud, der holder sig shine-fri i op til 16 timer*. Din makeup forbliver perfekt, og din teint udjævnes med en blød, mat finish fra dag til nat. Den hyperlette og transparente formel smelter ind i huden for et naturligt, let resultat uden at virke kaget. Beriget med 1% hyaluronsyre plejer All Hours Hyper Blur huden og giver den en øjeblikkelig glat og forfinet overflade. Slør fine linjer, porer og andre ufuldkommenheder med det nye Hyper Blur.VÆGTLØS TEKSTUR OG NATURLIGT RESULTAT PÅ HUDENHyper Blurs pudder er let at blende, åndbart og smelter øjeblikkeligt ind i huden. Det sikrer en nem påføring, uanset om det lægges oven på foundation eller på bar hud. Formlen er beriget med plejende ingredienser, inklusive niacinamid, limette fra YSL Beauty Ourika Community Garden og hyaluronsyre, der efterlader huden behagelig og glat.SHADES:SHADE 01 TRANSLUCENT – Til alle hudtoner SHADE 02 MEDIUM – Fair til medium hudtoner SHADE 03 DEEP – Mellem til dybe hudtonerAlle timers rækkevidde bestående af All Hours Hyper Bronzer, All Hours Hyper Luminizer, All Hours Hyper Finish Powder, All Hours Foundation og All Hours Precise Angles Concealer. FORBRUGERFORDELE - Let på huden - Svedfast og smitter ikke af - Velegnet til følsom hud - Testet under dermatologisk kontrol - Ikke-komedogen - Vegansk formel *Forbrugertest på 108 kvinder EMBALLAGE MED IKONISK CHEVRON-DESIGN YSLs ikoniske chevron-design pryder den frostede krukke med praktisk chevron-si. Den bløde puff-applikator sikrer en jævn og naturlig påføring. Fuldendes med en couture-lædertop og guld Cassandre-logo.Anvendelse: ANVENDELSESTIPS Sæt, forfin, slør: Ryst emballagen én gang med lukket låg. Den perfekte mængde pudder doseres automatisk på den bløde velourpuff takket være det smarte chevron-si. Påfør pudderet med lette, strygende bevægelser over hele ansigtet for at fiksere din makeup og forfine hudens tekstur. Dup forsigtigt puffen på områder, hvor du ønsker ekstra mattering og sløring.Farvekorrektion: Brug nuance 04 Lavendel til at neutralisere gullige undertoner, eller nuance 05 Pastelblå til at korrigere rødme. Dup puffen præcist på de ønskede områder.Påføring med børste: Fjern velourpuffen og ryst emballagen én gang med lukket låg. Åbn emballagen og hvirvl din Hyper Brush i pudderet med en rullende bevægelse. Påfør derefter blødt over hele ansigtet.Baking under øjnene: For at lysne og forfine området under øjnene, påfør et generøst lag Hyper Blur Loose Powder efter din All Hours Precise Angles Concealer. Lad pudderet virke i et par minutter, og fjern derefter overskydende pudder med All Hours Hyper Brush. Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 01 Transluce...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Pudder
Størrelse: 10.000000000
Artikel nr.: F83097
EAN: 4936968873089
Varenr.: 2064-542-0002
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 1
534 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 01 Transluce koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 01 Transluce koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK337 kr376 krKøb
2Teknikproffset DK355 kr404 krKøb
3Lyko DK530 kr530 krKøb
4Bangerhead DK534 kr534 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 01 Transluce

PriceData har fulgt prisen på Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 01 Transluce i 181 dage. Laveste pris i perioden er 318 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 381 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 342 kr.

Den nuværende pris på 337 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 01 Transluce. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Yves Saint Laurent All Hours Hyper Blur Loose Powder 01 Transluce de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026337 kr21 kr (6%)
6. maj 2026358 kr40 kr (13%)
2. maj 2026318 kr24 kr (7%)
30. apr. 2026342 kr18 kr (6%)
29. apr. 2026324 kr6 kr (2%)
28. apr. 2026318 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026319 kr5 kr (2%)
25. apr. 2026324 kr57 kr (15%)
9. apr. 2026381 kr1 kr (0%)
2. mar. 2026380 kr43 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret