Gå til hovedindhold

Durable Yoyo-holder EXTRA STRONG med gummi-O-ring til hånddesinfektionsflaske

DurableNavneskilteEAN: 4005546727462
Pris fra 41,49 krtil 169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 127,51 kr (75% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yoyo-holder EXTRA STRONG med gummi-O-ring til hånddesinfektionsflaske og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41.49 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yoyo-holder EXTRA STRONG med gummi-O-ring til hånddesinfektionsflaske
41,49 kr
Til butik
Yoyo-holder EXTRA STRONG med gummi-O-ring til hånddesinfektionsflaske billede

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Kongresmærker
Farve: 5
Artikel nr.: 836901
EAN: 4005546727462
Varenr.: 7014017
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Durable yoyo holder ekstra stærk sort
63,7 kr
Til butik
Durable yoyo holder ekstra stærk sort billede

Produktinformation

Regelmæssig rengøring af hænderne er en af de vigtigste hygiejneforanstaltninger til beskyttelse mod infektioner. Den lille flaske med desinfektionsgelé kan fastgøres til tøj eller tasker med denne ekstra stærke yoyo med gummi ring, hvilket betyder, at hå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Kontorartikler
EAN: 4005546727462
Varenr.: 169.3023641
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DURABLE Extra Strong Jojo with o-ring
66 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Durable Jojo Extra Strong Badge
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yoyo-holder EXTRA STRONG med gummi-O-ring til hånddesinfektionsflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yoyo-holder EXTRA STRONG med gummi-O-ring til hånddesinfektionsflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41,49 kr80,49 krKøb
2RedOffice Konpap63,7 kr63,7 krKøb
3CompuMail DK66 kr66 krKøb
4Ultrashop169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yoyo-holder EXTRA STRONG med gummi-O-ring til hånddesinfektionsflaske

PriceData har fulgt prisen på Yoyo-holder EXTRA STRONG med gummi-O-ring til hånddesinfektionsflaske i 147 dage. Laveste pris i perioden er 41,49 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 41,49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Yoyo-holder EXTRA STRONG med gummi-O-ring til hånddesinfektionsflaske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Yoyo-holder EXTRA STRONG med gummi-O-ring til hånddesinfektionsflaske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202641,49 kr11,51 kr (22%)
17. maj 202653 kr4 kr (8%)
15. maj 202649 kr14,7 kr (23%)
14. maj 202663,7 kr
8. maj 202663 kr1,75 kr (3%)
29. apr. 202661,25 kr3,75 kr (6%)
28. apr. 202665 kr3,75 kr (6%)
12. feb. 202661,25 kr6,75 kr (10%)
7. jan. 202668 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret