Gå til hovedindhold

Yealink W79P - Ledningsfri VoIP telefon - med Bluetooth interface med opkalds-ID - IP-DECT - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, VQ-RTCPXR, RTCP-X

YealinkTelefoner med ledningEAN: 6938818308497
Pris fra 1.258 krtil 1.869 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 611 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yealink W79P - Ledningsfri VoIP telefon - med Bluetooth interface med opkalds-ID - IP-DECT - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, VQ-RTCPXR, RTCP-X og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1258 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink W79P Ledningsfri VoIP telefon Sort Klassisk grå
1.258 kr
Til butik
Yealink W79P Ledningsfri VoIP telefon Sort Klassisk grå billede

Produktinformation

Yealink W79P - Ledningsfri VoIP telefon - med Bluetooth interface med opkalds-ID - IP-DECT - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, RTCP-XR, VQ-RTCPXR - sort, klassisk grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1302025
EAN: 6938818308497
Varenr.: 1000695658
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink W79P - Ledningsfri VoIP telefon - med Bluetooth interface med opkalds-ID - IP-DECT - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, VQ-RTCPXR, RTCP-X
1.353 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
IP-telefon Yealink W79P - sort, 20 linjer, TFT, Wi‑Fi
1.599 kr
Til butik
IP-telefon Yealink W79P - sort, 20 linjer, TFT, Wi‑Fi billede

Produktinformation

Fordele ved IP-telefon til fastnetYealink W79P er en pålidelig IP-telefon til fastnet til kontor og hjem, der kombinerer trådløs frihed med klare opkald. Håndsættet er et trådløst DECT-håndsæt med op til 20 linjer og fuld dupleks, så samtaler flyder naturligt. Den farvede TFT-skærm på 1,8" gør navigation enkel, mens Wi‑Fi, Ethernet og Bluetooth giver fleksibel tilslutning til din netværksløsning.Praktisk i hverdagenW79P gør det let at styre opkald: opkalds-id, omstilling, viderestilling, optaget/ventende, hurtigopkald og intercom. Indbygget voicemail og beskedindikator hjælper dig med at holde overblikket. Støjreduktion, højtalertelefon og mikrofonmute sikrer tydelig lyd - også i travle miljøer. Basen kan placeres på bord eller væg, og enheden kan bruges både indendørs og udendørs med en maksimal rækkevidde på henholdsvis 50 m inde og 300 m ude.Produkt type: IP-mobiltelefon (trådløst håndsæt)Farve: SortMontering: Bord/VægLinjer: 20Skærm: 1,8" TFT, 128 × 160 pixel, baggrundsbelystNetværk: Wi‑Fi, Ethernet 10/100 Mbit/s, DHCP-klient, BluetoothPorte: 1 × RJ‑45Lyd: Højtalertelefon, fuld dupleks, støjreduktion, mikrofonmuteTelefonbog: 1.000 posterOpkaldsfunktioner: Opkalds-id, omstilling, viderestilling, genkald, direkte opkald, speed dial, intercom, anonym opkaldsafvisning, opkaldshistorik, opkald på hold, ventende kald, MWIRækkevidde: Op til 50 m indendørs / 300 m udendørsFrekvensbånd: 1,9 GHzHøreapparatkompatibilitet: JaBatteri: 1.460 mAh, 3,7 V, Li‑ionHåndsæt mål (B × D × H): 5,1 × 2,4 × 15,7 cmBase mål (B × D × H): 13,0 × 10,0 × 2,51 cmDriftstemp.: −10 – 50 °C; Opbevaring: −30 – 70 °C; Luftfugtighed: 10 – 95 %Strømforsyning: AC-adapter 100 – 240 VMedfølger: Håndsæt, oplader, AC-adapter, Ethernet-kabel<...

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 2.53g
EAN: 6938818308497
Varenr.: 1931022
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
IP-telefon Yealink W79P - sort, 20 linjer, TFT, Wi‑Fi
1.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink SIP DECT Telefon ruggedized
1.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink W79P - Ledningsfri VoIP telefon - med Bluetooth interface med opkalds-ID - IP-DECT - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, VQ-RTCPXR, RTCP-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink W79P - Ledningsfri VoIP telefon - med Bluetooth interface med opkalds-ID - IP-DECT - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, VQ-RTCPXR, RTCP-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.258 kr1.258 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.353 kr1.353 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
5Ultrashop1.869 kr1.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink W79P - Ledningsfri VoIP telefon - med Bluetooth interface med opkalds-ID - IP-DECT - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, VQ-RTCPXR, RTCP-X

PriceData har fulgt prisen på Yealink W79P - Ledningsfri VoIP telefon - med Bluetooth interface med opkalds-ID - IP-DECT - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, VQ-RTCPXR, RTCP-X i 130 dage. Laveste pris i perioden er 1.218 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 1.268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.256 kr.

Den nuværende pris på 1.258 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Yealink W79P - Ledningsfri VoIP telefon - med Bluetooth interface med opkalds-ID - IP-DECT - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, VQ-RTCPXR, RTCP-X. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Yealink W79P - Ledningsfri VoIP telefon - med Bluetooth interface med opkalds-ID - IP-DECT - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, VQ-RTCPXR, RTCP-X de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.258 kr1 kr (0%)
4. mar. 20261.259 kr4 kr (0%)
14. feb. 20261.263 kr5 kr (0%)
8. feb. 20261.268 kr50 kr (4%)
4. feb. 20261.218 kr50 kr (4%)
24. jan. 20261.268 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret