Gå til hovedindhold

Yealink Smartvision 40 System Til Videokonference 48 Mp System Til Gruppevideokonference

YealinkOvervågningskameraerEAN: 6938818318212
Pris fra 5.928 krtil 8.079 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.151 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.839 kr 20. maj

Sammenlign priser på Yealink Smartvision 40 System Til Videokonference 48 Mp System Til Gruppevideokonference og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5928 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink SmartVision 40 Konferencekamera
5.928 kr
Til butik
Yealink SmartVision 40 Konferencekamera billede

Produktinformation

Yealink SmartVision 40 - Konferencekamera - farve - 2 x 48 MP - 4K - audio - WiFi - USB 3.0

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1206656
EAN: 6938818318212
Varenr.: 1001958664
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink SmartVision 40
6.453 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Smartvision 40 System Til Videokonference 48 Mp System Til Gruppevideokonference
-0%6.986 kr
Før 6.986,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Yealink Smartvision 40 System Til Videokonference 48 Mp System Til Gruppevideokonference billede

Produktinformation

4K 60fps dobbeltkamera leverer skarpe, naturtro videoer til gruppesamtaler Auto framing, 9 forudindstillinger og 6x digital zoom gør kamerakonfigurationen enkel 120° synsfelt og 6 m mikrofonrækkevidde inkluderer alle deltagere Indbyggede stereohøjttalere med fuld duplex og ekkoreduktion WiFi, USB, HDMI og Zoom-understøttelse gør tilslutning ubesværet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Tilsluttet til USB
Artikel nr.: SMARTVISION 40
EAN: 6938818318212
Varenr.: 5020007270
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink Smartvision 40 Video
8.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink Smartvision 40 System Til Videokonference 48 Mp System Til Gruppevideokonference koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink Smartvision 40 System Til Videokonference 48 Mp System Til Gruppevideokonference koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.928 kr5.928 krKøb
2Proshop DK6.453 kr6.453 krKøb
3Dustin DK6.986 kr7.072,25 krKøb
4Ultrashop8.079 kr8.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink Smartvision 40 System Til Videokonference 48 Mp System Til Gruppevideokonference

PriceData har fulgt prisen på Yealink Smartvision 40 System Til Videokonference 48 Mp System Til Gruppevideokonference i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.800 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 6.970 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.192 kr.

Den nuværende pris på 5.928 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Yealink Smartvision 40 System Til Videokonference 48 Mp System Til Gruppevideokonference. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Yealink Smartvision 40 System Til Videokonference 48 Mp System Til Gruppevideokonference de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.928 kr13 kr (0%)
25. maj 20265.915 kr12 kr (0%)
22. maj 20265.927 kr88 kr (2%)
20. maj 20265.839 kr3 kr (0%)
17. maj 20265.842 kr3 kr (0%)
13. maj 20265.839 kr83 kr (1%)
9. maj 20265.922 kr3 kr (0%)
8. maj 20265.919 kr4 kr (0%)
29. apr. 20265.915 kr7 kr (0%)
27. apr. 20265.908 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret