Gå til hovedindhold

Yealink RCH40 E2 - Hub - 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (90 W)

YealinkElektronikEAN: 6938818318946
Pris fra 1.148 krtil 1.369 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.133 kr 20. maj

Sammenlign priser på Yealink RCH40 E2 - Hub - 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (90 W) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1148 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink RCH40 E2 Sort
1.148 kr
Til butik
Yealink RCH40 E2 Sort billede

Produktinformation

Yealink RCH40 E2 - Hub - 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (90 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1303166
EAN: 6938818318946
Varenr.: 1001915866
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink RCH40 E2 - Hub - 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (90 W)
1.215 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink RCH40 - hub - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort
1.290 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Rch40 E2 Room Cable Hub 4-port Poe Switch
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink RCH40 E2 - Hub - 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (90 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink RCH40 E2 - Hub - 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (90 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.148 kr1.148 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.215 kr1.215 krKøb
3Proshop DK1.290 kr1.290 krKøb
4Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink RCH40 E2 - Hub - 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (90 W)

PriceData har fulgt prisen på Yealink RCH40 E2 - Hub - 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (90 W) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 875 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 1.290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.196 kr.

Den nuværende pris på 1.148 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Yealink RCH40 E2 - Hub - 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (90 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Yealink RCH40 E2 - Hub - 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (90 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.148 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.150 kr17 kr (2%)
20. maj 20261.133 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.134 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.133 kr16 kr (1%)
8. maj 20261.149 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.148 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.147 kr143 kr (11%)
13. apr. 20261.290 kr73 kr (6%)
10. apr. 20261.217 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret