Gå til hovedindhold

Yealink MVC S40 Plus-C4-000 | Microsoft Teams Rooms-system til mellemstore rum inkl. MTower-kamera

YealinkVideomøderEAN: 6938818322653
Pris fra 29.512 krtil 41.355 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 11.843 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28.880 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Yealink MVC S40 Plus-C4-000 | Microsoft Teams Rooms-system til mellemstore rum inkl. MTower-kamera og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29512 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink MVC S40 Plus-C4- 000 Microsoft Teams Rooms
29.512 kr
Til butik
Yealink MVC S40 Plus-C4- 000 Microsoft Teams Rooms billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MVC S40 Plus-C4-000
EAN: 6938818322653
Varenr.: 1003056705
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Mvc S40 Plus-c4-000 Ms Teams Rooms System Incl. 360° Kamera
32.494 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink MVC S40 Plus-C4-000 | Microsoft Teams Rooms-system til mellemstore rum inkl. MTower-kamera
41.355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink MVC S40 Plus-C4-000 | Microsoft Teams Rooms-system til mellemstore rum inkl. MTower-kamera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink MVC S40 Plus-C4-000 | Microsoft Teams Rooms-system til mellemstore rum inkl. MTower-kamera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK29.512 kr29.512 krKøb
2Dustin DK32.494 kr32.580,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK41.355 kr41.355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink MVC S40 Plus-C4-000 | Microsoft Teams Rooms-system til mellemstore rum inkl. MTower-kamera

PriceData har fulgt prisen på Yealink MVC S40 Plus-C4-000 | Microsoft Teams Rooms-system til mellemstore rum inkl. MTower-kamera i 175 dage. Laveste pris i perioden er 28.709 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 34.994 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30.302 kr.

Den nuværende pris på 29.512 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Yealink MVC S40 Plus-C4-000 | Microsoft Teams Rooms-system til mellemstore rum inkl. MTower-kamera. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Yealink MVC S40 Plus-C4-000 | Microsoft Teams Rooms-system til mellemstore rum inkl. MTower-kamera de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202629.512 kr63 kr (0%)
25. maj 202629.449 kr60 kr (0%)
22. maj 202629.509 kr429 kr (1%)
17. maj 202629.080 kr10 kr (0%)
13. maj 202629.070 kr413 kr (1%)
9. maj 202629.483 kr15 kr (0%)
8. maj 202629.468 kr16 kr (0%)
6. maj 202629.452 kr3 kr (0%)
29. apr. 202629.449 kr35 kr (0%)
27. apr. 202629.414 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret