Gå til hovedindhold

Yealink CPE90 - Mikrofon - til Yealink CP960

YealinkMikrofonerEAN: 6938818301849
Pris fra 1.039 krtil 1.160 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yealink CPE90 - Mikrofon - til Yealink CP960 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1039 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink CPE90 Mikrofon Kablet Sølv
1.039 kr
Til butik
Yealink CPE90 Mikrofon Kablet Sølv billede

Produktinformation

Yealink CPE90 - Mikrofon - for Yealink CP960

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1304021
EAN: 6938818301849
Varenr.: 1001143097
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink CPE90 - Mikrofon - til Yealink CP960
1.141 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink CPE90 - Microphone - for CP960
1.160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink CPE90 - Mikrofon - til Yealink CP960 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink CPE90 - Mikrofon - til Yealink CP960 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.039 kr1.039 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.141 kr1.141 krKøb
3Proshop DK1.160 kr1.160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink CPE90 - Mikrofon - til Yealink CP960

PriceData har fulgt prisen på Yealink CPE90 - Mikrofon - til Yealink CP960 i 144 dage. Laveste pris i perioden er 1.039 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.103 kr.

Den nuværende pris på 1.039 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Yealink CPE90 - Mikrofon - til Yealink CP960. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Yealink CPE90 - Mikrofon - til Yealink CP960 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.039 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.040 kr69 kr (6%)
20. maj 20261.109 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.108 kr3 kr (0%)
15. maj 20261.105 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.107 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.109 kr7 kr (1%)
12. maj 20261.102 kr3 kr (0%)
10. maj 20261.099 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.100 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret