Gå til hovedindhold

Yamaha SR-X40A, 180 W, Dolby Atmos, Dolby Digital, 120 W, 60 W, 7,62 cm (3), Indbygget

YamahaHøjttalereEAN: 4957812673228
Pris fra 2.133 krtil 2.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 486 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.948 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Yamaha SR-X40A, 180 W, Dolby Atmos, Dolby Digital, 120 W, 60 W, 7,62 cm (3), Indbygget og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2133 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yamaha SR-X40A Grå
2.133 kr
Til butik
Yamaha SR-X40A Grå billede

Produktinformation

Yamaha SR-X40A. Udgangseffekt (RMS): 180 W, Lyddekodere: Dolby Atmos, Dolby Digital. Soundbar-højttaler RMS-effekt: 120 W. Subwoofer RMS-effekt: 60 W, Woofer diameter (subwoofer): 7,62 cm (3"), Subwoofer placering: Indbygget. Produktfarve: Lys grå, Virtuel assistent: Amazon Alexa. Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs, Bluetooth kodec: SBC, AAC...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yamaha
Artikel nr.: ASRX40ALGY
EAN: 4957812673228
Varenr.: 1002222865
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yamaha SR-X40A Lys grå 180 W
2.299 kr
Til butik
Yamaha SR-X40A Lys grå 180 W billede

Produktinformation

Yamaha SR-X40A Lys gr 180 W Oplev den enestående Yamaha SR-X40A Lys gr 180 W, en kraftfuld og alsidig lyskilde designet til både professionelle og amatører inden for scenebelysning. Med en imponerende effekt på 180 W leverer denne lyskilde strålende lys,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yamaha
Kategori: skal sorteres
EAN: 4957812673228
Varenr.: 112587
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yamaha SR-X40A, 180 W, Dolby Atmos, Dolby Digital, 120 W, 60 W, 7,62 cm (3), Indbygget
2.319 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Yamaha SR-X40A soundbar - lysegrå, 180 W
2.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yamaha SR-X40A soundbar - lysegrå, 180 W
2.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yamaha SR-X40A, 180 W, Dolby Atmos, Dolby Digital, 120 W, 60 W, 7,62 cm (3), Indbygget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yamaha SR-X40A, 180 W, Dolby Atmos, Dolby Digital, 120 W, 60 W, 7,62 cm (3), Indbygget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.133 kr2.133 krKøb
2Ultrashop2.299 kr2.299 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.319 kr2.518 krKøb
4Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
5Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yamaha SR-X40A, 180 W, Dolby Atmos, Dolby Digital, 120 W, 60 W, 7,62 cm (3), Indbygget

PriceData har fulgt prisen på Yamaha SR-X40A, 180 W, Dolby Atmos, Dolby Digital, 120 W, 60 W, 7,62 cm (3), Indbygget i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.948 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 2.328 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.097 kr.

Den nuværende pris på 2.133 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Yamaha SR-X40A, 180 W, Dolby Atmos, Dolby Digital, 120 W, 60 W, 7,62 cm (3), Indbygget. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Yamaha SR-X40A, 180 W, Dolby Atmos, Dolby Digital, 120 W, 60 W, 7,62 cm (3), Indbygget de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.133 kr185 kr (9%)
1. jun. 20261.948 kr5 kr (0%)
31. maj 20261.953 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.955 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.954 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.952 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.955 kr178 kr (8%)
28. mar. 20262.133 kr131 kr (6%)
22. mar. 20262.264 kr34 kr (1%)
18. mar. 20262.298 kr323 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret