Gå til hovedindhold

Xtorm Solar powerbank 5.1W 10.000mAh IP65 PD 20W Powerbank - Sort - 10000 mAh

XtormMobiltelefon – tilbehørEAN: 8718182277685
Pris fra 718 krtil 861 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 653 kr 8. maj

Sammenlign priser på Xtorm Solar powerbank 5.1W 10.000mAh IP65 PD 20W Powerbank - Sort - 10000 mAh og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 718 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Xtorm solcelle powerbank med lommelygte, 10.000 mAh
718 kr
Til butik
Xtorm solcelle powerbank med lommelygte, 10.000 mAh billede

Produktinformation

Robust solcelle powerbank til eventyr og udendørs brug Med denne kraftige solcelle powerbank på 10.000 mAh får du en pålidelig energikilde, når du er på farten eller ude i naturen. Powerbanken er skabt til udendørs aktiviteter som vandreture, camping og c...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Elektronik & tilbehør
Farve: orange
Størrelse: 17 x 10 x 3 cm
EAN: 8718182277685
Varenr.: 0994277680
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xtorm XR203 Robust solcelle powerbank 20W - 10.000mAh
735 kr
Til butik
Xtorm XR203 Robust solcelle powerbank 20W - 10.000mAh billede

Produktinformation

Dette er powerbanken til ægte eventyrere! Denne robuste udendørs powerbank med en kapacitet på 10.000 mAh, 3 USB-porte og 3x mere effektive Gen '24-solpaneler er alt, hvad du har brug for i løbet af en dag på eventyr. Tag denne powerbank med i skoven, på stranden eller på vandretur, og forbløf dit selskab undervejs med alle dens ekstra funktioner. Oplev #MoreEnergy under dine outdoor-eventyr, uanset om det varer en dag eller hele weekenden!, Robust design med IP65-klassificering: stød-, støv- og vandafvisende, Solpaneler Gen '24 for ekstra effektivitet, 10K mAh til 2 ekstra telefonopladninger, 1x 20W USB-C PD, 1x 15W USB-C, 1x 18W USB-A QC3.0 (22,5W til Huawei), Integreret lommelygte og støttefod, Indikator for solenergi og batterikapacitet, Genbrugsplast med GRS-certifikat, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Powerbanks
EAN: 8718182277685
Varenr.: D07004
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Xtorm solcelle powerbank med lommelygte, 10.000 mAh
789 kr
Til butik
Xtorm solcelle powerbank med lommelygte, 10.000 mAh billede

Produktinformation

Robust solcelle powerbank til eventyr altid strøm, hvor du er Med denne solcelle powerbank fra Xtorm får du en pålidelig makker til alle dine udendørs eventyr. Uanset om du er på vandretur, camping eller cykeltur, giver den dig friheden til at holde dine...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Elektronik & tilbehør
Farve: orange
Størrelse: 17 x 10 x 3 cm
EAN: 8718182277685
Varenr.: 0994277680
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Xtorm Rugged Solar Powerbank 10000 (Sort (BLACK/ORANGE))
799 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Xtorm - Xr203 Rugged Solar Powerbank 20w - 10.000mah
799,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xtorm XR203 powerbank 10.000 mAh - sort/orange, solcelle, IP65
-11%809 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xtorm XR203 powerbank 10.000 mAh - sort/orange, solcelle, IP65
-11%829 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xtorm Solar powerbank 5.1W 10.000mAh IP65 PD 20W Powerbank - Sort - 10000 mAh
829 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Xtorm solcelle powerbank med lommelygte, 10.000 mAh
861 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xtorm solcelle powerbank med lommelygte, 10.000 mAh
861 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xtorm Solar powerbank 5.1W 10.000mAh IP65 PD 20W Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xtorm Solar powerbank 5.1W 10.000mAh IP65 PD 20W Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl718 kr718 krKøb
2Teknikproffset DK735 kr794 krKøb
3Greenline789 kr789 krKøb
4Friluftsland.dk799 kr799 krKøb
5Gucca.dk799,95 kr799,95 krKøb
6Boligcenter DK809 kr809 krKøb
7Vivas DK829 kr908 krKøb
8Proshop DK829 kr868 krKøb
9BilligVVS DK861 kr861 krKøb
10LavprisVVS861 kr861 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xtorm Solar powerbank 5.1W 10.000mAh IP65 PD 20W Powerbank - Sort - 10000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Xtorm Solar powerbank 5.1W 10.000mAh IP65 PD 20W Powerbank - Sort - 10000 mAh i 171 dage. Laveste pris i perioden er 653 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 766 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 715 kr.

Den nuværende pris på 718 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Xtorm Solar powerbank 5.1W 10.000mAh IP65 PD 20W Powerbank - Sort - 10000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Xtorm Solar powerbank 5.1W 10.000mAh IP65 PD 20W Powerbank - Sort - 10000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026718 kr1 kr (0%)
14. maj 2026719 kr41 kr (6%)
13. maj 2026678 kr1 kr (0%)
11. maj 2026679 kr1 kr (0%)
9. maj 2026678 kr25 kr (4%)
8. maj 2026653 kr12 kr (2%)
7. maj 2026665 kr54 kr (8%)
11. apr. 2026719 kr40 kr (5%)
29. mar. 2026759 kr6 kr (1%)
17. mar. 2026753 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret