Gå til hovedindhold

Xtorm Robust powerbank 10.000 IP65 USB-C PD 35W Powerbank - 20000 mAh

XtormElektronikEAN: 8718182277227
Pris fra 599 krtil 859,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 260,95 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 569 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Xtorm Robust powerbank 10.000 IP65 USB-C PD 35W Powerbank - 20000 mAh og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xtorm Robust XR202 Xtreme Powerbank 20000 mAh
599 kr
Til butik
Xtorm Robust XR202 Xtreme Powerbank 20000 mAh billede

Produktinformation

IP65-klassificering og stødafvisende design gør Xtorm Robust XR202 Xtreme powerbank 20000 mAh klar til brug med smartphone, tablet og bærbar computer – både i hverdagen, til outdoor aktiviteter og på rejse. De 20000 mAh samler mange opladninger ét sted, så du slipper for at jagte stikkontakter. Op til 35 W udgangseffekt er praktisk, fordi den kan levere mere strøm ad gangen end simple powerbanks. Det gør den egnet til opladning af kompatible telefoner og til at holde en bærbar computer kørende, når du ikke er i nærheden af en vægoplader. Flere porte til dine enheder Med 1x USB-C (35 W), 1x USB-C (15 W) og 2x USB-A (18 W) kan du tilslutte flere enheder på samme tid. Det betyder, at du kan lade smartphone, tablet og bærbar computer samtidig uden at skifte kabler. Maksimal ladeindgangseffekt er 35 W, og powerbanken er fuldt opladet på ca. 3,5 timer. Robust design til rejse og outdoor IP65-klassificering beskytter mod støv og vandstråler, så powerbanken er egnet til mere udsatte omgivelser. Den er vandafvisende og stødafvisende og har integreret lommelygte samt pass-through-opladning, så du kan oplade powerbank og enheder samtidig. I pakken: Xtorm Robust XR202 Xtreme Powerbank 20000 mAh.

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: XR202
EAN: 8718182277227
Varenr.: 22597
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Xtorm udendørs powerbank med lommelygte, 10.000 mAh, 35W
679 kr
Til butik
Xtorm udendørs powerbank med lommelygte, 10.000 mAh, 35W billede

Produktinformation

Robust udendørs powerbank med lommelygte din pålidelige energi på farten Når du er på tur, i haven eller blot vil være sikker på altid at have strøm til dine enheder, er denne udendørs powerbank fra Xtorm skabt til at følge dig hele vejen. Her får du en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Elektronik & tilbehør
EAN: 8718182277227
Varenr.: 0994277224
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xtorm Robust powerbank 20.000 mAh IP65 USB-C PD 35W
706 kr
Til butik
Xtorm Robust powerbank 20.000 mAh IP65 USB-C PD 35W billede

Produktinformation

Xtreme Power Bank Rugged 35W - 20.000 mAh - Udendørs - Vandtæt med lommelygte - Quick Charge 3.0, Rugged Power Bank 20.000 er den ultimative overlevelsesgadget til at holde dig i gang under dine udendørs eventyr. Den giver dig mulighed for hurtigt at oplade dine mobile enheder, uanset hvor du er. IP65 vandtæt, - Denne powerbank er designet og testet til at være IP65 vandtæt, hvilket betyder, at du ikke behøver at bekymre dig om uforudsigeligt vejr eller om at tabe powerbanken på lavt vand ved et uheld. Perfekt til enhver situation, når du udforsker naturen!, Oplad, din telefon 4 gange, - Lad dig ikke narre af det kompakte design, denne powerbank har et kraftigt 20.000 mAh batteri, der er stort nok til at oplade din telefon op til 4 gange. Hurtig opladning af alle enheder, - Powerbanken har en USB-C Power Delivery-port med 35 W input/output samt to almindelige USB-porte med Quick Charge 3.0. Det betyder, at du hurtigt kan oplade næsten alle smartphones - Android-enheder såvel som Apple iPhones. Selv powerbanken kan oplades på bare 3 timer!, Kraftig integreret, lommelygte - Med en kraftig lommelygte integreret i powerbanken har du altid et nødlys ved hånden, når du har brug for det. Kort fortalt: 20.000 mAh internt batteri, 35W PD-indgang/udgang, Oplader 4 enheder på samme tid, Integreret lommelygte, Robust, beskyttende design, Vandtæt IP65, Specifikationer: Indgang: USB-C PD 35W, Udgang 1: USB-C PD 35W, Udgang 2: USB-C 15W, Udgang 3 og 4: USB-A Quick Charge 3.0, 18W, Nettovægt 0,540 kg, Inkl. kabel, Garanti 2 år, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Powerbanks
EAN: 8718182277227
Varenr.: D01055
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Xtorm - Robust Powerbank 20.000 Ip65 Usb-c Pd 35w
719,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xtorm Robust powerbank 10.000 IP65 USB-C PD 35W Powerbank - 20000 mAh
749 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Xtorm udendørs powerbank med lommelygte, 10.000 mAh, 35W
783 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xtorm udendørs powerbank med lommelygte, 10.000 mAh, 35W
783 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Xtorm udendørs powerbank med lommelygte, 10.000 mAh, 35W
789 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Xtorm Rugged Power Bank 20000 (Sort (BLACK/ORANGE))
799 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Xtrom XR202, 20.000 mAh, IP65 Powerbank
859,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xtorm Robust powerbank 10.000 IP65 USB-C PD 35W Powerbank - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xtorm Robust powerbank 10.000 IP65 USB-C PD 35W Powerbank - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK599 kr599 krKøb
2Greenline679 kr679 krKøb
3Teknikproffset DK706 kr765 krKøb
4Gucca.dk719,95 kr719,95 krKøb
5Proshop DK749 kr788 krKøb
6BilligVVS DK783 kr783 krKøb
7LavprisVVS783 kr783 krKøb
8LavprisEl789 kr789 krKøb
9Friluftsland.dk799 kr799 krKøb
10Homeshop DK859,95 kr859,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xtorm Robust powerbank 10.000 IP65 USB-C PD 35W Powerbank - 20000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Xtorm Robust powerbank 10.000 IP65 USB-C PD 35W Powerbank - 20000 mAh i 185 dage. Laveste pris i perioden er 529 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 709,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 657 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Xtorm Robust powerbank 10.000 IP65 USB-C PD 35W Powerbank - 20000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Xtorm Robust powerbank 10.000 IP65 USB-C PD 35W Powerbank - 20000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026599 kr30 kr (5%)
4. apr. 2026569 kr140,95 kr (20%)
3. apr. 2026709,95 kr140,95 kr (25%)
11. mar. 2026569 kr40 kr (8%)
25. feb. 2026529 kr150 kr (22%)
19. feb. 2026679 kr4 kr (1%)
18. feb. 2026683 kr4 kr (1%)
6. feb. 2026679 kr4 kr (1%)
5. feb. 2026683 kr4 kr (1%)
29. jan. 2026679 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret