Gå til hovedindhold

Xtorm Power Bank USB-C PD 35W 20.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 20000 mAh

XtormMobiltelefon – tilbehørEAN: 8718182277593
Pris fra 349 krtil 759 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 410 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Xtorm Power Bank USB-C PD 35W 20.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 20000 mAh og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xtorm Power Bank USB-C PD 35W 20.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 20000 mAh
-22%349 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Xtorm Power Bank USB-C PD 35W 20.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 20000 mAh billede

Produktinformation

Denne 20.000mAh Power Bank har 2x USB-C-porte og en USB-A-port. 35W USB-C PD-udgangen er perfekt til hurtigopladning af mobile enheder. Huset er for det meste lavet af genbrugsplastik. Den smukke, moderne, men alligevel beroligende farve på denne FS5 Power Bank, passer perfekt til det unikke mønster på Power Banken. Gør det til et smukt færdigt produkt at tage med dig, uanset hvor du går! Kraftig 20.000mAh kapacitet - Løb aldrig tør for batteri igen! Med en robust kapacitet på 20.000 mAh sikrer denne Xtorm Power Bank, at du har mere end nok strøm til at holde dine enheder opladet hele dagen, uanset om du er på roadtrip, vandretur eller bare er på farten. Der er mere end nok strøm til at oplade din smartphone mindst 4x! Hurtig opladning med 35W USB-C PD - Powerbanken har en højhastigheds 35W USB-C Power Delivery (PD) port, der sikrer hurtig opladning til iPhone og Android smartphones, tablets og andre kompatible enheder. Selv Power Banken kan genoplades helt på kun 3,5 timer! Tre porte for maksimal alsidighed - Skal du oplade flere enheder samtidigt? Intet problem! Power Banken kan prale af tre porte, herunder to kraftige 35W USB-C PD-porte, samt en ekstra 18W USB-A-port. Nu kan du oplade din telefon, tablet og et kamera - på én gang. Airplane Safe: Rejs med selvtillid! - Denne Power Bank med en batterikapacitet på 20.000mAh overholder alle flyselskabets sikkerhedsforskrifter, hvilket gør den velegnet til din håndbagage. Hold dig tændt under lange flyvninger og mellemlandinger uden besvær. Sikkerhed først - Powerbanken er udstyret med flere avancerede sikkerhedsfunktioner for at beskytte dine tilsluttede enheder, såvel som selve Powerbanken. De indbyggede overopladnings-, kortslutnings- og termiske beskyttelsesmekanismer sikrer mod eventuelle potentielle uheld, så du kan oplade dine enheder uden bekymringer.Funktioner: 20.000 mAh batterikapacitet 2x USB-C port 1 x USB-A port Hovedsageligt lavet af genbrugsplast Hurtigopladning med 35W USB-C PD...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: FS5201
EAN: 8718182277593
Varenr.: 3224219
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 20.000 mAh, sort
459 kr
Til butik
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 20.000 mAh, sort billede

Produktinformation

Kraftig powerbank med hurtig opladning og stor kapacitet Her får du en sort powerbank, der gør det nemt at holde liv i både mobil og tablet, uanset hvor du er. Med en kapacitet på 20.000 mAh kan du oplade din smartphone flere gange, og de to USB-C-porte m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Gadgets & elektronik
Farve: black
Størrelse: 14x8x3 cm
EAN: 8718182277593
Varenr.: 0994277596
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Xtorm 35W Fuel Series Powerbank 20000 (Sort (MIDNIGHT BLACK))
499 kr
Til butik
Xtorm 35W Fuel Series Powerbank 20000 (Sort (MIDNIGHT BLACK)) billede

Produktinformation

Xtorm 35W Fuel Series Powerbank 20000 har en kapacitet på 20.000 mAh (ca. 74 Wh) og flere udgange, inklusive to USB-C PD-porte og en USB-A Quick Charge-port. Den er fremstillet i genanvendt plast og understøtter 35 W hurtig opladning for kompatible enhede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Powerbanks og solceller
Farve: Sort (MIDNIGHT BLACK)
EAN: 8718182277593
Varenr.: 8718182277593
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Xtorm - Power Bank Usb-c Pd 35w 20,000mah/2xusb-c Black
499,95 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 20.000 mAh, sort
509 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xtorm Fuel Series 20000 Mah 35w - Sort 20000mah Sort
-0%511 kr
Før 511,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xtorm Powerbank Fuel Series 5 35 W 20.000 mAh - Sort
529 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 20.000 mAh, sort
535 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xtorm Power Bank USB-C PD 35W 20.000mAh/2xUSB-C Sort
556 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Power bank USB-C PD 35W, 20.000mAh, 2xUSB-C, sort
759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xtorm Power Bank USB-C PD 35W 20.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xtorm Power Bank USB-C PD 35W 20.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK349 kr388 krKøb
2LavprisVVS459 kr459 krKøb
3Friluftsland.dk499 kr499 krKøb
4Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb
5Greenline509 kr509 krKøb
6Dustin DK511 kr597,25 krKøb
7Av-Cables DK529 kr529 krKøb
8BilligVVS DK535 kr535 krKøb
9Teknikproffset DK556 kr605 krKøb
10WATTOO.DK759 kr759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xtorm Power Bank USB-C PD 35W 20.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 20000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Xtorm Power Bank USB-C PD 35W 20.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 20000 mAh i 181 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 422 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Xtorm Power Bank USB-C PD 35W 20.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 20000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Xtorm Power Bank USB-C PD 35W 20.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 20000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026349 kr100 kr (22%)
21. apr. 2026449 kr100 kr (29%)
11. apr. 2026349 kr86 kr (20%)
4. apr. 2026435 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026436 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026437 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026438 kr11 kr (2%)
26. mar. 2026449 kr11 kr (3%)
25. mar. 2026438 kr20 kr (5%)
23. mar. 2026418 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret