Gå til hovedindhold

Xtorm - 67w Gan2 Ultra Home Charger Usb-c Pd/usb-a White

XtormStrømforsyninger og opladereEAN: 8718182277371
Pris fra 319,95 krtil 569 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 249,05 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 12. maj

Sammenlign priser på Xtorm - 67w Gan2 Ultra Home Charger Usb-c Pd/usb-a White og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Xtorm - 67w Gan2 Ultra Home Charger Usb-c Pd/usb-a White
319,95 kr
Til butik
Xtorm - 67w Gan2 Ultra Home Charger Usb-c Pd/usb-a White billede

Produktinformation

Lad dig ikke narre af størrelsen denne 67W vægoplader leverer masser af strøm. GaN² Ultra...

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: elektronik|powerbanks og opladere|opladere
EAN: 8718182277371
Varenr.: 664051
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Xtorm adapter til opladning, USB-C/A, 67W
329 kr
Til butik
Xtorm adapter til opladning, USB-C/A, 67W billede

Produktinformation

Kompakt og kraftfuld vægoplader til alle dine enheder Med denne 67W vægoplader får du en pålidelig hverdagsmakker, der gør det let at holde både mobil, tablet og bærbar computer klar til brug. Den avancerede GaN² Ultra-teknologi betyder, at opladeren er k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Elektronik & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 83 x 46 x 28 mm
EAN: 8718182277371
Varenr.: 0999277371
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xtorm 67W GaN2 Ultra Hjemmeoplader USB-C PD/USB-A White
329 kr
Til butik
Xtorm 67W GaN2 Ultra Hjemmeoplader USB-C PD/USB-A White billede

Produktinformation

Denne 67W GaN² Ultra-vægoplader er designet til at være mere kompakt og kraftfuld end nogensinde før. Med sit kompakte design og dual-port funktionalitet er vores GaN² Ultra vægoplader perfekt til dine rejser, kontor eller hjem. GaN² Ultra: Næste generations kraft, størrelse og effektivitet - Lad dig ikke narre af dens størrelse, denne 67W vægoplader pakker en masse, når det kommer til strøm. GaN² Ultra - den næste generation af GaN-teknologi - giver vores oplader mulighed for sikkert og effektivt at håndtere mere strøm i en endnu mindre størrelse. Vores GaN² Ultra-løsning inkorporerer intelligente kredsløb, der optimerer strømfordelingen, reducerer energispild og maksimerer opladningshastigheder. Med denne oplader kan du nyde hurtig, pålidelig og energieffektiv opladning til alle dine enheder. Multi-port opladning - Med sit kompakte design og dobbeltport funktionalitet er vores 67W GaN² Ultra vægoplader perfekt til dine rejser, kontor eller hjem. Inkluderingen af USB-C- og USB-A-porte sikrer kompatibilitet med en bred vifte af enheder. USB-C-porten giver højhastighedsopladning til de nyeste smartphones, tablets og USB-C PD-laptops. Du behøver ikke yderligere adaptere eller kabler, bare tilslut og tænd. En pålidelig og sikker opladningsoplevelse - Denne oplader er udstyret med flere avancerede sikkerhedsfunktioner for at beskytte dine tilsluttede enheder såvel som din oplader. De indbyggede overopladnings-, kortslutnings- og termiske beskyttelsesmekanismer sikrer mod eventuelle potentielle uheld og giver dig ro i sindet under hver opladningssession.Funktioner: 67W USB-C PD Kompakt design med GaN²-teknologi Dual-port opladningSpecifikationer: Mål: 83 x 46 x 28 mm Vægt: 88g Indgang: AC Udgang 1: USB-C PD 67W Udgang 2: USB QC 3.0 18W Maks effekt 67W...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Mobil Adaptere Opladere
Artikel nr.: XEC067
EAN: 8718182277371
Varenr.: 3224240
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xtorm 67W GaN2 Ultra Home Charger USB-C PD/USB-A Hvid
346 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Xtorm adapter til opladning, USB-C/A, 67W
555 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Xtorm adapter til opladning, USB-C/A, 67W
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xtorm - 67w Gan2 Ultra Home Charger Usb-c Pd/usb-a White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xtorm - 67w Gan2 Ultra Home Charger Usb-c Pd/usb-a White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk319,95 kr319,95 krKøb
2Greenline329 kr329 krKøb
3Proshop DK329 kr368 krKøb
4Teknikproffset DK346 kr395 krKøb
5LavprisEl555 kr555 krKøb
6BilligVVS DK569 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xtorm - 67w Gan2 Ultra Home Charger Usb-c Pd/usb-a White

PriceData har fulgt prisen på Xtorm - 67w Gan2 Ultra Home Charger Usb-c Pd/usb-a White i 178 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 315 kr.

Den nuværende pris på 319,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Xtorm - 67w Gan2 Ultra Home Charger Usb-c Pd/usb-a White. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Xtorm - 67w Gan2 Ultra Home Charger Usb-c Pd/usb-a White de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026319,95 kr10,95 kr (4%)
31. maj 2026309 kr10 kr (3%)
30. maj 2026299 kr20,95 kr (7%)
29. maj 2026319,95 kr9,05 kr (3%)
28. maj 2026329 kr9,05 kr (3%)
27. maj 2026319,95 kr9,05 kr (3%)
15. maj 2026329 kr50 kr (18%)
12. maj 2026279 kr50 kr (15%)
11. maj 2026329 kr40 kr (14%)
4. maj 2026289 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret