Gå til hovedindhold

X-shot XSHOT - Hydra Pulse motoriseret vandpistol Legetøjsvåben - GEEKD.dk

X-shotLegetøjEAN: 4894680035911
Pris fra 198 krtil 379,9 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 181,9 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på XSHOT - Hydra Pulse motoriseret vandpistol Legetøjsvåben - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
XSHOT Water Hydra Pulse Motor Soaker
198 kr
Til butik
XSHOT Water Hydra Pulse Motor Soaker billede

Produktspecifikationer

Mærke: XSHOT
Kategori: Vandpistoler
Farve: 1
Artikel nr.: ZUR-118158
EAN: 4894680035911
Varenr.: 21227013
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
XSHOT - Hydra Pulse motoriseret vandpistol Legetøjsvåben - GEEKD.dk
209 kr
Til butik
XSHOT - Hydra Pulse motoriseret vandpistol Legetøjsvåben - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag vandkampen til et nyt niveau med XSHOT Hydra Pulse motoriseret vandpistol 💦🔥 Denne kraftfulde vandblaster er designet til hurtig og kontinuerlig skydning, så du altid er klar til action. Med sin motoriserede funktion kan du affyre en konstant st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: X-Shot
Kategori: Legetøjsvåben
EAN: 4894680035911
Varenr.: 52902953451856
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
X-shot Hydra Pulse Motor Soaker
218 kr
Til butik
X-shot Hydra Pulse Motor Soaker billede

Produktinformation

Gør dig klar til at styre dine sommervandkampe med XSHOT Fast Fill motoriserede blaster! Denne kompakte vandsuger giver et slag med sin indbyggede sprængning. Genfyld på kun 1 sekund takket være Fast-Fill-teknologien. Med en kapacitet på 650 ml vil du bruge mere tid på at iblødsætte og mindre tid på at genopfylde. Spræng vand op til 9 meter og hold fornøjelsen i gang med det genopladelige batteri. Det er tid til at gennembløde dine modstandere og regere i den ultimative vandkamp!

Produktspecifikationer

Mærke: X-shot
Kategori: Vandleg
Artikel nr.: 118158
EAN: 4894680035911
Varenr.: 3358468
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Xshot Motor Soaker vandpistol
-17%249,95 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
X-SHOT Vandgevær - Motoriseret - 650 ml - Hydra Pulse
249,95 kr
Til butik
Gå til Bog&idé
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Xshot Motor Soaker vandpistol
249,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
X-Shot Vand Hydra Pulse Motor Soaker (118158)
268 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Zuru - X-shot - Motor Soakers - Hydra Pulse Vandpistol
309,95 kr
Til butik
Gå til Partyking DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
X-Shot Hydra Pulse Motor Soaker Vandpistol
379,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XSHOT - Hydra Pulse motoriseret vandpistol Legetøjsvåben - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XSHOT - Hydra Pulse motoriseret vandpistol Legetøjsvåben - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK198 kr237 krKøb
2Geekd209 kr209 krKøb
3Proshop DK218 kr257 krKøb
4Legekæden249,95 kr249,95 krKøb
5Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb
6Bog&idé249,95 kr249,95 krKøb
7Teknikproffset DK268 kr327 krKøb
8Gucca.dk309,95 kr309,95 krKøb
9Partyking DK379,9 kr379,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for XSHOT - Hydra Pulse motoriseret vandpistol Legetøjsvåben - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på XSHOT - Hydra Pulse motoriseret vandpistol Legetøjsvåben - GEEKD.dk i 171 dage. Laveste pris i perioden er 198 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 233 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for XSHOT - Hydra Pulse motoriseret vandpistol Legetøjsvåben - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for XSHOT - Hydra Pulse motoriseret vandpistol Legetøjsvåben - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026198 kr11 kr (5%)
20. maj 2026209 kr5 kr (2%)
18. maj 2026204 kr1 kr (0%)
16. maj 2026205 kr1 kr (0%)
14. maj 2026206 kr1 kr (0%)
12. maj 2026207 kr1 kr (0%)
11. maj 2026208 kr1 kr (0%)
2. maj 2026209 kr40,95 kr (16%)
1. maj 2026249,95 kr40,95 kr (20%)
30. apr. 2026209 kr40,95 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret