Gå til hovedindhold

XPG VALOR AIR PLUS, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, 16 cm

XPGEAN: 4711085948519
Pris fra 340 krtil 719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 379 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på XPG VALOR AIR PLUS, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, 16 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 340 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
XPG VALOR AIR PLUS Tårn ATX Ingen strømforsyning Hvid
340 kr
Til butik
XPG VALOR AIR PLUS Tårn ATX Ingen strømforsyning Hvid billede

Produktinformation

XPG VALOR AIR PLUS - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - hvid - USB/Audio/Mic

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 75261538
EAN: 4711085948519
Varenr.: 1002812918
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
XPG VALOR AIR PLUS, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, 16 cm
389 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
XPG VALOR AIR PLUS Tårn ATX Ingen strømforsyning Hvid
439 kr
Til butik
XPG VALOR AIR PLUS Tårn ATX Ingen strømforsyning Hvid billede

Produktinformation

XPG VALOR AIR PLUS MID-TOWER-Case White Oplev et perfekt mix af stil og funktionalitet med XPG VALOR AIR PLUS MID-TOWER-Case i hvid. Dette elegante mid-tower kabinet er designet til at imødekomme de mest krævende gamer- og entusiaste behov. Med sin impone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4711085948519
Varenr.: 126314
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
XPG VALOR AIR PLUS Mid-Tower PC-kabinet - Hvid
699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
XPG VALOR AIR PLUS Mid-Tower PC-kabinet - Hvid
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XPG VALOR AIR PLUS, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, 16 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XPG VALOR AIR PLUS, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, 16 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK340 kr340 krKøb
2CS MEGASTORE DK389 kr428 krKøb
3Ultrashop439 kr439 krKøb
4Boligcenter DK699 kr699 krKøb
5Vivas DK719 kr888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for XPG VALOR AIR PLUS, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, 16 cm

PriceData har fulgt prisen på XPG VALOR AIR PLUS, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, 16 cm i 81 dage. Laveste pris i perioden er 340 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 468 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 447 kr.

Den nuværende pris på 340 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for XPG VALOR AIR PLUS, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, 16 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for XPG VALOR AIR PLUS, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, 16 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026340 kr8 kr (2%)
25. apr. 2026348 kr7 kr (2%)
16. apr. 2026355 kr99 kr (22%)
11. apr. 2026454 kr5 kr (1%)
9. apr. 2026459 kr5 kr (1%)
8. apr. 2026454 kr4 kr (1%)
7. apr. 2026458 kr5 kr (1%)
6. apr. 2026453 kr4 kr (1%)
5. apr. 2026457 kr4 kr (1%)
4. apr. 2026461 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret