Gå til hovedindhold

NO NAME XPG SORCERER MINI tastatur Spil USB QWERTY US engelsk Sort

NO NAMEEAN: 4711085946928
Pris fra 360 krtil 589 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 347 kr 3. maj

Sammenlign priser på XPG SORCERER MINI tastatur Spil USB QWERTY US engelsk Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 360 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
XPG SORCERER MINI GAMING KEYBOARD
360 kr
Til butik
XPG SORCERER MINI GAMING KEYBOARD billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 75261476
EAN: 4711085946928
Varenr.: 1002745456
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
XPG Sorcerer Mini - mekanisk gaming-tastatur 65% RGB
569 kr
Til butik
XPG Sorcerer Mini - mekanisk gaming-tastatur 65% RGB billede

Produktinformation

Fordele ved mekanisk gaming-tastaturXPG Sorcerer Mini er et kompakt 65% gaming-tastatur til dig, der vil have mere plads til musen uden at gå på kompromis med ydeevnen. De mekaniske XPG Red-switche giver lineær respons med 4 mm tastevandring, så du får et hurtigt og præcist tastetryk i spil og hverdag. RGB-belysning i flere farver og en justerbar højde gør det nemt at tilpasse din opsætning og komfort.Kompakt kvalitet til skrivebordetDet kablede tastatur tilsluttes via USB Type‑C for stabil forbindelse, og anti-ghosting sikrer, at dine tryk registreres korrekt - selv ved intense kombinationer. Designet er sort med ensfarvet overflade og tydelige LED-indikatorer. Tastaturet har mediekontrol via det drejelige hjul i øverste højre hjørne, så du hurtigt kan justere lyd. Vægten på 530 g giver en solid fornemmelse, mens målene på 11,5 × 32,4 × 4,1 cm gør det let at have med i tasken til LAN eller studie.Understøtter Windows 7, 8, 10 og 11. Leveres uden mus.Tilkobling: USB, USB Type‑CTeknologi: Kablet mekanisk tastaturSwitch-type: XPG RedFormfaktor: 65%, US English QWERTYBagbelysning: RGB LED, justerbarAnti-ghosting: JaMediehjul/LED-indikatorer: JaTastevandring: 4 mmHoldbarhed: 50 millioner anslagNummertastatur: NejStrøm: USBDimensioner: 11,5 × 32,4 × 4,1 cmVægt: 0,53 kgUnderstøttede systemer: Windows 7/8/10/11Antal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 4711085946928
Varenr.: 2154726
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
XPG Sorcerer Mini - mekanisk gaming-tastatur 65% RGB
589 kr
Til butik
XPG Sorcerer Mini - mekanisk gaming-tastatur 65% RGB billede

Produktinformation

Fordele ved mekanisk gaming-tastaturXPG Sorcerer Mini er et kompakt 65% gaming-tastatur til dig, der vil have mere plads til musen uden at gå på kompromis med ydeevnen. De mekaniske XPG Red-switche giver lineær respons med 4 mm tastevandring, så du får et hurtigt og præcist tastetryk i spil og hverdag. RGB-belysning i flere farver og en justerbar højde gør det nemt at tilpasse din opsætning og komfort.Kompakt kvalitet til skrivebordetDet kablede tastatur tilsluttes via USB Type‑C for stabil forbindelse, og anti-ghosting sikrer, at dine tryk registreres korrekt - selv ved intense kombinationer. Designet er sort med ensfarvet overflade og tydelige LED-indikatorer. Tastaturet har mediekontrol via det drejelige hjul i øverste højre hjørne, så du hurtigt kan justere lyd. Vægten på 530 g giver en solid fornemmelse, mens målene på 11,5 × 32,4 × 4,1 cm gør det let at have med i tasken til LAN eller studie.Understøtter Windows 7, 8, 10 og 11. Leveres uden mus.Tilkobling: USB, USB Type‑CTeknologi: Kablet mekanisk tastaturSwitch-type: XPG RedFormfaktor: 65%, US English QWERTYBagbelysning: RGB LED, justerbarAnti-ghosting: JaMediehjul/LED-indikatorer: JaTastevandring: 4 mmHoldbarhed: 50 millioner anslagNummertastatur: NejStrøm: USBDimensioner: 11,5 × 32,4 × 4,1 cmVægt: 0,53 kgUnderstøttede systemer: Windows 7/8/10/11Antal i pakken: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 4711085946928
Varenr.: 2154726

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XPG SORCERER MINI tastatur Spil USB QWERTY US engelsk Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XPG SORCERER MINI tastatur Spil USB QWERTY US engelsk Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK360 kr360 krKøb
2Boligcenter DK569 kr569 krKøb
3Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for XPG SORCERER MINI tastatur Spil USB QWERTY US engelsk Sort

PriceData har fulgt prisen på XPG SORCERER MINI tastatur Spil USB QWERTY US engelsk Sort i 149 dage. Laveste pris i perioden er 343 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 404 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 384 kr.

Den nuværende pris på 360 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for XPG SORCERER MINI tastatur Spil USB QWERTY US engelsk Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for XPG SORCERER MINI tastatur Spil USB QWERTY US engelsk Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026360 kr2 kr (1%)
22. maj 2026362 kr42 kr (10%)
6. maj 2026404 kr57 kr (16%)
3. maj 2026347 kr57 kr (14%)
13. apr. 2026404 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026403 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026404 kr1 kr (0%)
10. mar. 2026403 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026404 kr2 kr (0%)
22. feb. 2026402 kr59 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret