Gå til hovedindhold

EL-Grossisten XLR adapter - XLR 3P hun til 6,35mm mono JACK hun

EL-GrossistenXLR til JackEAN: 5410329215897
Pris fra 29 krtil 49 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på XLR adapter - XLR 3P hun til 6,35mm mono JACK hun og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Adapter XLR-hun til 6,3 mm hun.
29 kr
Til butik
Adapter XLR-hun til 6,3 mm hun. billede

Produktinformation

Adapteren giver en direkte overgang fra XLR-kabler til udstyr med 6,3 mm indgang. Den er velegnet til mikrofon, lydmixer, forstærker og audiointerface, når du skal matche XLR-stik med jack-indgange. Den har 3-polet XLR-hun i den ene ende og 6,3 mm hun i den anden, så du kan bruge eksisterende XLR-kabler sammen med udstyr, der kun har 6,3 mm stik. Konfigurationen er mono, hvilket passer til typiske mikrofon- og line-signaler. Enkel overgang mellem stiktyper Adapteren er udført i metal. I pakken: 1 stk. adapter 3-polet XLR-hun til 6,3 mm hun (mono), metalhus.

Produktspecifikationer

Mærke: Velleman
Kategori: XLR til Jack
Artikel nr.: CAA01
EAN: 5410329215897
Varenr.: 37137
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
XLR adapter - XLR 3P hun til 6,35mm mono JACK hun
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XLR adapter - XLR 3P hun til 6,35mm mono JACK hun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XLR adapter - XLR 3P hun til 6,35mm mono JACK hun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK29 kr29 krKøb
2EL-GROSSISTEN49 kr49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for XLR adapter - XLR 3P hun til 6,35mm mono JACK hun

PriceData har fulgt prisen på XLR adapter - XLR 3P hun til 6,35mm mono JACK hun i 112 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for XLR adapter - XLR 3P hun til 6,35mm mono JACK hun. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for XLR adapter - XLR 3P hun til 6,35mm mono JACK hun de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202629 kr20 kr (41%)
10. feb. 202649 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret