Gå til hovedindhold

Design By Us XL Eyeball til New Wave Optic XL Væglampe, guldfarvet base

Design By UsLamperEAN: 5713874230538
Pris fra 973 krtil 1.390 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 417 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 956 kr 14. maj

Sammenlign priser på XL Eyeball til New Wave Optic XL Væglampe, guldfarvet base og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 973 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
XL Eyeball til New Wave Optic XL Væglampe, guldfarvet base
-30%973 kr
Før 1.390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
XL Eyeball til New Wave Optic XL Væglampe, guldfarvet base billede

Produktinformation

Eyeball til New Wave Optic XL Væglampe, guldfarvet base fra Design By Us Dette glas er tilbehør til New Wave Optic væglampen, og det forstærker den bølgende lyseffekt fra lampen og tilføjer meget mere elegance til den smukke lampe. Bemærk - Billederne vis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Design By Us
Kategori: New Wave Optic
EAN: 5713874230538
Varenr.: 23053
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
New Wave Eyeball XL Gold Base - Design by Us
1.390 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XL Eyeball til New Wave Optic XL Væglampe, guldfarvet base koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XL Eyeball til New Wave Optic XL Væglampe, guldfarvet base koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk973 kr973 krKøb
2Luxlight.dk1.390 kr1.390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for XL Eyeball til New Wave Optic XL Væglampe, guldfarvet base

PriceData har fulgt prisen på XL Eyeball til New Wave Optic XL Væglampe, guldfarvet base i 179 dage. Laveste pris i perioden er 956 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.032 kr.

Den nuværende pris på 973 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for XL Eyeball til New Wave Optic XL Væglampe, guldfarvet base. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for XL Eyeball til New Wave Optic XL Væglampe, guldfarvet base de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026973 kr417 kr (30%)
16. maj 20261.390 kr434 kr (45%)
14. maj 2026956 kr12 kr (1%)
13. maj 2026968 kr12 kr (1%)
8. maj 2026956 kr17 kr (2%)
7. maj 2026973 kr17 kr (2%)
3. maj 2026956 kr164 kr (15%)
2. maj 20261.120 kr164 kr (17%)
21. apr. 2026956 kr164 kr (15%)
19. apr. 20261.120 kr164 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret