Gå til hovedindhold

Xiaomi WPB1007Z Powerbank 10000mAh 33Watt 1xUSB-C Lilla

XiaomiBatteriopladere – genereltEAN: 6932554473761
Pris fra 288 krtil 349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 237 kr 8. maj

Sammenlign priser på Xiaomi WPB1007Z Powerbank 10000mAh 33Watt 1xUSB-C Lilla og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi BHR08PAGL Powerbank 5900mAh 1xUSB-C Lilla
288 kr
Til butik
Xiaomi BHR08PAGL Powerbank 5900mAh 1xUSB-C Lilla billede

Produktinformation

Xiaomi BHR08PAGL. Batterikapacitet: 5900 mAh, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batterispænding: 5 V. Antal USB type-C-porte: 1. Trådløs opladning. Produktfarve: Lilla

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: 71807
EAN: 6932554473761
Varenr.: 1003888660
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Magnetic Powerbank - Lilla - 10000 mAh
291 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi BHR08PAGL powerbank 5.900 mAh - lilla, USB‑C
-21%299 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Xiaomi BHR08PAGL powerbank 5.900 mAh - lilla, USB‑C billede

Produktinformation

Xiaomi BHR08PAGL. Batterikapacitet: 5900 mAh, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batterispænding: 5 V. Antal USB type-C-porte: 1. Trådløs opladning. Produktfarve: LillaDesignAntal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.): 1Beskyttelsesfunktioner: TemperaturbestandigtForm: RektandelIndbygget skærm: JaOplader, kompabilitet: Headphones/HeadsetMobiltelefon/SmartphoneSmartWatchProduktfarve: LillaPræstationBatterikapacitet: 5900 mAhBatterispænding: 5 VBatteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion)Hurtig opladning: JaIndbyddet radio: IngenOpladningskilde: VekselstrømTrådløs opladning: JaPorte & GrænsefladerAntal USB type-C-porte: 1Inputgrænseflade: USB Type-CStrømstyringStrømbeskyttelsesfunktioner: OverstrømHøjspændingKortslutningUndertemperaturVægt & størrelserBredde: 108,8 mmDybde: 68,9 mmHøjde: 20,2 mmVægt: 229 gEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.32g
EAN: 6932554473761
Varenr.: 2170422
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi BHR08PAGL powerbank 5.900 mAh - lilla, USB‑C
-20%319 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi BHR08PAGL Powerbank 5900mAh 1xUSB-C Lilla
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi WPB1007Z Powerbank 10000mAh 33Watt 1xUSB-C Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi WPB1007Z Powerbank 10000mAh 33Watt 1xUSB-C Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK288 kr288 krKøb
2Proshop DK291 kr330 krKøb
3Boligcenter DK299 kr299 krKøb
4Vivas DK319 kr388 krKøb
5Ultrashop349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi WPB1007Z Powerbank 10000mAh 33Watt 1xUSB-C Lilla

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi WPB1007Z Powerbank 10000mAh 33Watt 1xUSB-C Lilla i 167 dage. Laveste pris i perioden er 237 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 486 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 298 kr.

Den nuværende pris på 288 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Xiaomi WPB1007Z Powerbank 10000mAh 33Watt 1xUSB-C Lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Xiaomi WPB1007Z Powerbank 10000mAh 33Watt 1xUSB-C Lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026288 kr26 kr (10%)
23. maj 2026262 kr1 kr (0%)
22. maj 2026263 kr1 kr (0%)
20. maj 2026262 kr6 kr (2%)
14. maj 2026268 kr3 kr (1%)
9. maj 2026265 kr28 kr (12%)
8. maj 2026237 kr28 kr (11%)
25. apr. 2026265 kr10 kr (4%)
20. mar. 2026255 kr10 kr (4%)
13. feb. 2026265 kr221 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret