Gå til hovedindhold

Xiaomi TV Stick - AV-afspiller - 2 GB RAM - 8 GB - 4K UHD (2160p) - sort

XiaomiElektronikEAN: 6941948703513
Pris fra 386 krtil 459 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 343 kr 25. maj

Sammenlign priser på Xiaomi TV Stick - AV-afspiller - 2 GB RAM - 8 GB - 4K UHD (2160p) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 386 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Smart TV Stick 4K EU Version
386 kr
Til butik
Xiaomi Smart TV Stick 4K EU Version billede

Produktinformation

Xiaomi Smart TV Stick 4K - AV-afspiller - 8 GB - 4K UHD (2160p)

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: PFJ4175EU
EAN: 6941948703513
Varenr.: 1002275974
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi TV Stick 4K (2024)
389 kr
Til butik
Xiaomi TV Stick 4K (2024) billede

Produktinformation

Streaming-medieafspiller leverer 4K UHD (2160p) afspilning med Android TV 11, understøttelse af Dolby Vision og Dolby Atmos samt indbygget Chromecast og Google Assistant stemmestyring. Xiaomi TV Stick 4K (2024) er en kompakt, bærbar AV-afspiller, der er designet til at bringe smart streaming til din skærm, med adgang til tjenester som Netflix, Amazon Prime Video og YouTube via en intuitiv Android TV-grænseflade. 4K-opløsning op til 3840 × 2160 Dolby Vision HDR og Dolby Atmos-lyddekodning Indbygget Google Assistant til stemmestyring Chromecast-understøttelse til nem casting Wi‑Fi (2.4GHz/5GHz) og Bluetooth 5.0-forbindelse Quad-core Cortex-A35-processor med 2 GB RAM og 8 GB flashlager Nyd skarp billedkvalitet, medrivende lyd og jævn app-ydeevne i et enkelt stick-format.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Streamingenheder
Artikel nr.: PFJ4175EU
EAN: 6941948703513
Varenr.: 3275469
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi TV Stick - AV-afspiller - 2 GB RAM - 8 GB - 4K UHD (2160p) - sort
396 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Streaming stick 4K - Xiaomi Smart TV Stick (EU)
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Streaming stick 4K - Xiaomi Smart TV Stick (EU)
449 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Smart TV Stick 4K EU Version
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi TV Stick - AV-afspiller - 2 GB RAM - 8 GB - 4K UHD (2160p) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi TV Stick - AV-afspiller - 2 GB RAM - 8 GB - 4K UHD (2160p) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK386 kr386 krKøb
2Proshop DK389 kr428 krKøb
3CS MEGASTORE DK396 kr435 krKøb
4Boligcenter DK429 kr429 krKøb
5Vivas DK449 kr518 krKøb
6Ultrashop459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi TV Stick - AV-afspiller - 2 GB RAM - 8 GB - 4K UHD (2160p) - sort

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi TV Stick - AV-afspiller - 2 GB RAM - 8 GB - 4K UHD (2160p) - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 298 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 415 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 364 kr.

Den nuværende pris på 386 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xiaomi TV Stick - AV-afspiller - 2 GB RAM - 8 GB - 4K UHD (2160p) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xiaomi TV Stick - AV-afspiller - 2 GB RAM - 8 GB - 4K UHD (2160p) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026386 kr43 kr (13%)
25. maj 2026343 kr3 kr (1%)
24. maj 2026346 kr7 kr (2%)
23. maj 2026353 kr33 kr (9%)
20. maj 2026386 kr3 kr (1%)
19. maj 2026389 kr3 kr (1%)
18. maj 2026386 kr3 kr (1%)
17. maj 2026389 kr3 kr (1%)
15. maj 2026386 kr3 kr (1%)
14. maj 2026389 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret