Gå til hovedindhold

Xiaomi Standing Garment Steamer EU | Handheld | 2400 W | 2.3 L | 36 g/min | White

XiaomiStrygejernEAN: 6941812796689
Pris fra 485 krtil 639 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 454 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Xiaomi Standing Garment Steamer EU | Handheld | 2400 W | 2.3 L | 36 g/min | White og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 485 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Garment Steamer Tøjdamper Hvid
485 kr
Til butik
Xiaomi Garment Steamer Tøjdamper Hvid billede

Produktinformation

Xiaomi Standing Garment Steamer - Tøjdamper - Stående - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR9027EU
EAN: 6941812796689
Varenr.: 1003121377
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Hånddamper Standing Garment Steamer EU
541 kr
Til butik
Xiaomi Hånddamper Standing Garment Steamer EU billede

Produktinformation

Xiaomi Upright Garment Steamer - Effektiv, pladsbesparende og skånsom tøjpleje. Gør strygning og tøjpleje både nemmere og mere effektiv med Xiaomi Upright Garment Steamer. Den kompakte og elegante damper kombinerer kraftfuld ydeevne med praktisk design - perfekt til både små hjem og store behov.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Strygning
Artikel nr.: BHR9027EU
EAN: 6941812796689
Varenr.: 3387073
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Standing Garment Steamer EU | Handheld | 2400 W | 2.3 L | 36 g/min | White
555,81 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Standing Garment Steamer - tøjdamper, hvid
-5%599 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Standing Garment Steamer - tøjdamper, hvid
-5%619 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Garment Steamer Tøjdamper Hvid
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Standing Garment Steamer EU | Handheld | 2400 W | 2.3 L | 36 g/min | White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Standing Garment Steamer EU | Handheld | 2400 W | 2.3 L | 36 g/min | White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK485 kr485 krKøb
2Proshop DK541 kr580 krKøb
3CS MEGASTORE DK555,81 kr594,81 krKøb
4Boligcenter DK599 kr599 krKøb
5Vivas DK619 kr688 krKøb
6Ultrashop639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Standing Garment Steamer EU | Handheld | 2400 W | 2.3 L | 36 g/min | White

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Standing Garment Steamer EU | Handheld | 2400 W | 2.3 L | 36 g/min | White i 172 dage. Laveste pris i perioden er 454 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 553 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 493 kr.

Den nuværende pris på 485 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Xiaomi Standing Garment Steamer EU | Handheld | 2400 W | 2.3 L | 36 g/min | White. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Xiaomi Standing Garment Steamer EU | Handheld | 2400 W | 2.3 L | 36 g/min | White de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026485 kr1 kr (0%)
29. maj 2026484 kr4 kr (1%)
28. maj 2026488 kr1 kr (0%)
27. maj 2026489 kr4 kr (1%)
26. maj 2026493 kr4 kr (1%)
25. maj 2026497 kr4 kr (1%)
23. maj 2026501 kr3 kr (1%)
22. maj 2026504 kr4 kr (1%)
21. maj 2026508 kr45 kr (8%)
20. maj 2026553 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret