Gå til hovedindhold

Xiaomi Soundbar Pro 2.0 ch, 2.0 kanaler, 84 W, 84 W, Sort, Ledningsført, 100 - 240 V

XiaomiHøjttalereEAN: 6941948707375
Pris fra 782 krtil 919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 10. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Soundbar Pro 2.0 ch, 2.0 kanaler, 84 W, 84 W, Sort, Ledningsført, 100 - 240 V og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 782 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Soundbar 2.0 ch
782 kr
Til butik
Xiaomi Soundbar 2.0 ch billede

Produktinformation

Xiaomi Soundbar 2.0 ch

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: QBH4344EU
EAN: 6941948707375
Varenr.: 1003603296
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Soundbar Pro 2.0 ch, 2.0 kanaler, 84 W, 84 W, Sort, Ledningsført, 100 - 240 V
788 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Soundbar Pro 2.0 - Black
799 kr
Til butik
Xiaomi Soundbar Pro 2.0 - Black billede

Produktinformation

Soundbaren leverer 2.0-kanals lyd med 84 W udgangseffekt, Dolby Audio™-dekodning, seks lydtilstande og bred tilslutning, herunder HDMI (ARC), Bluetooth 5.3 med NFC, optisk og koaksial. Xiaomi Soundbar Pro 2.0 - Black er designet til at forbedre hjemmeunderholdning med tydelig dialog og fyldig lyd til film, musik og gaming, pakket ind i et slankt design med en front i børstet metalnet og understøttelse af vægmontering. Opsætning med fire højttalere: to mellem-bas og to diskantenheder Frekvensrespons: 50 Hz til 20 kHz Seks forudindstillede tilstande: Standard, Film, Musik, Spil, Nyheder, Nat HDMI (ARC) med eARC-understøttelse Bluetooth 5.3 med NFC til hurtig parring på kompatible Android-enheder Indgange: optisk, koaksial og AUX Fleksibel placering og flere tilslutningsmuligheder gør det nemt at integrere i dit TV-setup og tilpasse lyden til det, du ser.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Hjemmebio
Artikel nr.: QBH4344EU
EAN: 6941948707375
Varenr.: 3408339
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Soundbar Pro 2.0 - sort soundbar, 84 W, eARC, Bluetooth 5.3
-6%899 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Soundbar Pro 2.0 - sort soundbar, 84 W, eARC, Bluetooth 5.3
-6%919 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Soundbar Pro 2.0 ch, 2.0 kanaler, 84 W, 84 W, Sort, Ledningsført, 100 - 240 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Soundbar Pro 2.0 ch, 2.0 kanaler, 84 W, 84 W, Sort, Ledningsført, 100 - 240 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK782 kr782 krKøb
2CS MEGASTORE DK788 kr827 krKøb
3Proshop DK799 kr838 krKøb
4Boligcenter DK899 kr899 krKøb
5Vivas DK919 kr998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Soundbar Pro 2.0 ch, 2.0 kanaler, 84 W, 84 W, Sort, Ledningsført, 100 - 240 V

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Soundbar Pro 2.0 ch, 2.0 kanaler, 84 W, 84 W, Sort, Ledningsført, 100 - 240 V i 181 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 770 kr.

Den nuværende pris på 782 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 890% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Xiaomi Soundbar Pro 2.0 ch, 2.0 kanaler, 84 W, 84 W, Sort, Ledningsført, 100 - 240 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Xiaomi Soundbar Pro 2.0 ch, 2.0 kanaler, 84 W, 84 W, Sort, Ledningsført, 100 - 240 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026782 kr65 kr (9%)
14. maj 2026717 kr7 kr (1%)
11. maj 2026710 kr631 kr (799%)
10. maj 202679 kr631 kr (89%)
29. mar. 2026710 kr69 kr (9%)
28. mar. 2026779 kr5 kr (1%)
27. mar. 2026784 kr2 kr (0%)
26. mar. 2026782 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026783 kr3 kr (0%)
22. mar. 2026786 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret