Gå til hovedindhold

Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 - Temperatur- og fugtighedsssensor - trådløs - Bluetooth 5.0 LE

XiaomiCentral styring af hjemmetEAN: 6941812797228
Pris fra 89 krtil 139 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 - Temperatur- og fugtighedsssensor - trådløs - Bluetooth 5.0 LE og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 Temperatur- og fugtighedsssensor Hvid
89 kr
Til butik
Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 Temperatur- og fugtighedsssensor Hvid billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 - Temperatur- og fugtighedsssensor - trådløs - Bluetooth 5.0 LE

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR9041GL
EAN: 6941812797228
Varenr.: 1002920119
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Temperature and Humidity Monitor 3
90 kr
Til butik
Xiaomi Temperature and Humidity Monitor 3 billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 er en multifunktionel enhed, der gør mere end blot at spore temperatur og fugtighed. Dens multifunktionelle display giver dig mulighed for at se nøgleoplysninger såsom dato, dag, klokkeslæt, temperatur, fugtighed og komfortniveau på én gang. Dette gør det til et vigtigt værktøj til forskellige applikationer, der forbedrer både komfort og sundhed i dit hjem.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: BHR9041GL
EAN: 6941812797228
Varenr.: 3338762
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 - Temperatur- og fugtighedsssensor - trådløs - Bluetooth 5.0 LE
99 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi MJWSD05MMC Temperatur og luftfugtighedssensor
118,13 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Termometer og hygrometer - Xiaomi Smart Temperature & Humidity Monitor 3, hvid
-20%119 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Termometer og hygrometer - Xiaomi Smart Temperature & Humidity Monitor 3, hvid
-18%139 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 - Temperatur- og fugtighedsssensor - trådløs - Bluetooth 5.0 LE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 - Temperatur- og fugtighedsssensor - trådløs - Bluetooth 5.0 LE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK89 kr89 krKøb
2Proshop DK90 kr129 krKøb
3CS MEGASTORE DK99 kr138 krKøb
4Ultrashop118,13 kr118,13 krKøb
5Boligcenter DK119 kr119 krKøb
6Vivas DK139 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 - Temperatur- og fugtighedsssensor - trådløs - Bluetooth 5.0 LE

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 - Temperatur- og fugtighedsssensor - trådløs - Bluetooth 5.0 LE i 167 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 103 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 - Temperatur- og fugtighedsssensor - trådløs - Bluetooth 5.0 LE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 - Temperatur- og fugtighedsssensor - trådløs - Bluetooth 5.0 LE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202689 kr1 kr (1%)
21. maj 202688 kr1 kr (1%)
20. maj 202689 kr1 kr (1%)
16. maj 202690 kr11 kr (14%)
14. maj 202679 kr15 kr (16%)
13. maj 202694 kr4 kr (4%)
30. apr. 202698 kr2 kr (2%)
25. apr. 202696 kr1 kr (1%)
21. apr. 202697 kr1 kr (1%)
20. apr. 202698 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret