Gå til hovedindhold

Xiaomi Smart Projector L1 - LCD-projektor - bærbar - 200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - 802.11ac wireless / Bluetooth 5.0

XiaomiProjektorerEAN: 6941812706282
Pris fra 1.390 krtil 1.819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 429 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Xiaomi Smart Projector L1 - LCD-projektor - bærbar - 200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - 802.11ac wireless / Bluetooth 5.0 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1390 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Projektor Smart Projector L1 EU - 1920 x 1080 - 200 ANSI lumens
-18%1.390 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Xiaomi Projektor Smart Projector L1 EU - 1920 x 1080 - 200 ANSI lumens billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Projector L1 kombinerer avanceret teknologi med slankt design og leverer en fremragende hjemmebiografoplevelse. Med sin overlegne billedklarhed, smarte funktioner og alsidige anvendelse er det det ideelle valg til film- og serieentusiaster. Fantastisk billedkvalitet og holdbarhed Udstyret med en fuldt forseglet optisk enhed har projektoren et støvresistent design, der forlænger levetiden og sikrer konstant klare billeder. Med en 1080p-opløsning og understøttelse af 4K-afspilning leverer den skarpe og levende billeder med præcis farvegengivelse. De 200 ISO-lumen lysstyrke og SGS-certificeret lysstrømseffektivitet garanterer, at hver detalje forbliver tydelig og skarp. Stor skærm til fordybende visning Med et projektionsforhold på 1,2:1 tilbyder Xiaomi Smart Projector L1 en skærmstørrelse fra 40 til 120 tommer, hvilket gør den perfekt til at skabe en biografoplevelse i ethvert rum, uanset om det er stuen eller soveværelset.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Projektor
Artikel nr.: BHR9417EU
EAN: 6941812706282
Varenr.: 3338714
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Smart Projector L1 LCD-projektor Full HD WiFi
1.474 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Projector L1 - LCD-projektor - bærbar - 200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - 802.11ac wireless / Bluetooth 5.0
1.500 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Projektor - Xiaomi Smart Projector L1, Android TV, Full HD, 120"
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Projektor - Xiaomi Smart Projector L1, Android TV, Full HD, 120"
-10%1.819 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Smart Projector L1 LCD-projektor Full HD WiFi
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Projector L1 - LCD-projektor - bærbar - 200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - 802.11ac wireless / Bluetooth 5.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Projector L1 - LCD-projektor - bærbar - 200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - 802.11ac wireless / Bluetooth 5.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.390 kr1.390 krKøb
2CompuMail DK1.474 kr1.474 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.500 kr1.500 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
6Ultrashop1.819 kr1.819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Smart Projector L1 - LCD-projektor - bærbar - 200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - 802.11ac wireless / Bluetooth 5.0

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Smart Projector L1 - LCD-projektor - bærbar - 200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - 802.11ac wireless / Bluetooth 5.0 i 162 dage. Laveste pris i perioden er 1.390 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.536 kr.

Den nuværende pris på 1.390 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Xiaomi Smart Projector L1 - LCD-projektor - bærbar - 200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - 802.11ac wireless / Bluetooth 5.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Xiaomi Smart Projector L1 - LCD-projektor - bærbar - 200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - 802.11ac wireless / Bluetooth 5.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.390 kr18 kr (1%)
10. maj 20261.408 kr49 kr (3%)
8. maj 20261.457 kr86 kr (6%)
1. maj 20261.543 kr14 kr (1%)
29. apr. 20261.529 kr130 kr (9%)
21. apr. 20261.399 kr58 kr (4%)
18. apr. 20261.457 kr66 kr (4%)
16. apr. 20261.523 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.524 kr10 kr (1%)
14. apr. 20261.514 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret