Gå til hovedindhold

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - grafitgrå

XiaomiKøretøjer og deleEAN: 6932554463670
Pris fra 1.913 krtil 3.019 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.106 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.784 kr 27. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - grafitgrå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1913 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro WiFi 12.1" 6GB 128GB Graphite Gray
1.913 kr
Til butik
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro WiFi 12.1" 6GB 128GB Graphite Gray billede

Produktinformation

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Android 15 - 128 GB - 12.1" Color LCD (2560 x 1600) - microSD indgang - Graphite Gray

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: VHU6140EU
EAN: 6932554463670
Varenr.: 1003674958
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - grafitgrå
1.923 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
xiaomi Pad 2 pro 12.1 Wi-Fi (128GB/Grey)
1.924 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro WiFi 12.1 6GB 128GB Graphite Gray
2.239 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 128GB/6GB - Graphite Grey
2.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Redmi Pad Pro 12,1" 6/128 GB Wi‑Fi 6 - Graphite Gray
2.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Redmi Pad Pro 12,1" 6/128 GB Wi‑Fi 6 - Graphite Gray
3.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.913 kr1.913 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.923 kr1.923 krKøb
3Salgsbutikken.dk1.924 kr1.924 krKøb
4Ultrashop2.239 kr2.239 krKøb
5Proshop DK2.499 kr2.499 krKøb
6Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
7Vivas DK3.019 kr3.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - grafitgrå

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - grafitgrå i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.784 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 2.351 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.955 kr.

Den nuværende pris på 1.913 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - grafitgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - grafitgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.913 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.912 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.913 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.914 kr130 kr (7%)
27. maj 20261.784 kr25 kr (1%)
22. maj 20261.809 kr25 kr (1%)
12. maj 20261.784 kr25 kr (1%)
21. apr. 20261.809 kr24 kr (1%)
20. apr. 20261.833 kr46 kr (2%)
19. apr. 20261.879 kr68 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret