Gå til hovedindhold

Xiaomi Redmi 15 6,9" Dual SIM 4G 8/256 GB 7.000 mAh - Lilla

XiaomiMobiltelefonerEAN: 6932554449759
Pris fra 1.350 krtil 2.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 769 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.103 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Xiaomi Redmi 15 6,9" Dual SIM 4G 8/256 GB 7.000 mAh - Lilla og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1350 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Redmi 15 6.9" 256GB Lilla
1.350 kr
Til butik
Xiaomi Redmi 15 6.9" 256GB Lilla billede

Produktinformation

Xiaomi Redmi 15 - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.9" - 2340 x 1080 pixels (144 Hz) - 2x bagkamera 50 MP - front camera 8 MP - Sandy Lilla

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: MZB0L22EU
EAN: 6932554449759
Varenr.: 1003568650
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi 15 4G 256GB/8GB - Sandy Purple
1.599 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Redmi 15 6.9 256GB Lilla
1.659 kr
Til butik
Xiaomi Redmi 15 6.9 256GB Lilla billede

Produktinformation

Xiaomi Redmi 15 - 6,9" - 256GB - Lilla Oplev den nyeste teknologi med Xiaomi Redmi 15. Denne imponerende smartphone kommer med en stor 6,9" skærm, der gør det muligt at nyde levende billeder og enestående grafik. Med 256GB intern hukommelse får du masser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 6932554449759
Varenr.: 106041
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Redmi 15 6,9" Dual SIM 4G 8/256 GB 7.000 mAh - Lilla
2.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Redmi 15 6,9" Dual SIM 4G 8/256 GB 7.000 mAh - Lilla
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi 15 6,9" Dual SIM 4G 8/256 GB 7.000 mAh - Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi 15 6,9" Dual SIM 4G 8/256 GB 7.000 mAh - Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.350 kr1.350 krKøb
2Proshop DK1.599 kr1.599 krKøb
3Ultrashop1.659 kr1.659 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Redmi 15 6,9" Dual SIM 4G 8/256 GB 7.000 mAh - Lilla

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Redmi 15 6,9" Dual SIM 4G 8/256 GB 7.000 mAh - Lilla i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.103 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.305 kr.

Den nuværende pris på 1.350 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Xiaomi Redmi 15 6,9" Dual SIM 4G 8/256 GB 7.000 mAh - Lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Xiaomi Redmi 15 6,9" Dual SIM 4G 8/256 GB 7.000 mAh - Lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.350 kr149 kr (10%)
29. maj 20261.499 kr149 kr (11%)
27. maj 20261.350 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.352 kr147 kr (10%)
22. maj 20261.499 kr216 kr (17%)
20. maj 20261.283 kr10 kr (1%)
18. maj 20261.273 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.264 kr3 kr (0%)
16. maj 20261.267 kr4 kr (0%)
15. maj 20261.263 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret