Gå til hovedindhold

Xiaomi Redmi 15 6,9" 6/128 GB 4G smartphone - Titan Grey

XiaomiMobiltelefonerEAN: 6932554450052
Pris fra 977 krtil 1.339 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 362 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 975 kr 28. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Redmi 15 6,9" 6/128 GB 4G smartphone - Titan Grey og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 977 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Redmi 15 4G 6.9" 6GB 128GB Titan Gray
977 kr
Til butik
Xiaomi Redmi 15 4G 6.9" 6GB 128GB Titan Gray billede

Produktinformation

Xiaomi Redmi 15 4G - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 6 GB / Intern hukommelse 128 GB - IPS LCD-skærm - 6.9" - 2392 × 1080 pixels (144 Hz) - Main camera 50 MP - front camera 8 MP - Titan Gray

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: MZB0L18EU
EAN: 6932554450052
Varenr.: 1003566699
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Redmi 15 4G 6.9 6GB 128GB Titan Gray
1.249 kr
Til butik
Xiaomi Redmi 15 4G 6.9 6GB 128GB Titan Gray billede

Produktinformation

Xiaomi Redmi 15 128-6-4G Titan Gray Oplev den pæne Xiaomi Redmi 15, der i farven Titan Gray kombinerer stil med funktionalitet. Udstyret med 128 GB intern hukommelse og 6 GB RAM, sikrer denne smartphone, at du har rigelig plads til dine apps, billeder og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 6932554450052
Varenr.: 110145
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi 15 4G 128GB/6GB - Titanium Grey
1.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Redmi 15 6,9" 6/128 GB 4G smartphone - Titan Grey
-27%1.319 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Redmi 15 6,9" 6/128 GB 4G smartphone - Titan Grey
-26%1.339 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi 15 6,9" 6/128 GB 4G smartphone - Titan Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi 15 6,9" 6/128 GB 4G smartphone - Titan Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK977 kr977 krKøb
2Ultrashop1.249 kr1.249 krKøb
3Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
4Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
5Vivas DK1.339 kr1.418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Redmi 15 6,9" 6/128 GB 4G smartphone - Titan Grey

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Redmi 15 6,9" 6/128 GB 4G smartphone - Titan Grey i 170 dage. Laveste pris i perioden er 924 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 1.170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 991 kr.

Den nuværende pris på 977 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Xiaomi Redmi 15 6,9" 6/128 GB 4G smartphone - Titan Grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Xiaomi Redmi 15 6,9" 6/128 GB 4G smartphone - Titan Grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026977 kr2 kr (0%)
28. maj 2026975 kr2 kr (0%)
22. maj 2026977 kr2 kr (0%)
20. maj 2026975 kr2 kr (0%)
12. maj 2026977 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026975 kr13 kr (1%)
23. feb. 2026988 kr5 kr (1%)
21. feb. 2026993 kr177 kr (15%)
20. feb. 20261.170 kr246 kr (27%)
31. jan. 2026924 kr70 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret