Gå til hovedindhold

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro, Universel, 10,3 bar, Sort, 3 - 150 psi, Batteri, 5 V

XiaomiCamping og vandretureEAN: 6941812797853
Pris fra 364 krtil 479 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 346 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro, Universel, 10,3 bar, Sort, 3 - 150 psi, Batteri, 5 V og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 364 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro Elektronisk Luftpumpe
364 kr
Til butik
Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro Elektronisk Luftpumpe billede

Produktinformation

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro - Elektronisk luftpumpe - Pump 16 dæk op på en fuld ladning - Forudindstillet tryk, stopper ved fuld

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR9099GL
EAN: 6941812797853
Varenr.: 1002537074
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro, Universel, 10,3 bar, Sort, 3 - 150 psi, Batteri, 5 V
367 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro - Black
367 kr
Til butik
Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro - Black billede

Produktinformation

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro skiller sig ud med sin høje ydeevne og brugervenlighed, hvilket gør den til et fremragende værktøj til en række forskellige opgaver. Uanset om det er til oppumpning af bildæk, cykler eller andre gummibåde, tilbyder denne kompakte kompressor en hurtig, præcis og praktisk løsning både derhjemme og på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: El loebehjul
Artikel nr.: BHR9099GL
EAN: 6941812797853
Varenr.: 3338697
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro Elektronisk Luftpumpe
412 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektronisk luftpumpe - Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro
-2%449 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektronisk luftpumpe - Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro
-2%469 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro Elektronisk Luftpumpe
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro, Universel, 10,3 bar, Sort, 3 - 150 psi, Batteri, 5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro, Universel, 10,3 bar, Sort, 3 - 150 psi, Batteri, 5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK364 kr364 krKøb
2CS MEGASTORE DK367 kr406 krKøb
3Proshop DK367 kr406 krKøb
4Teknikproffset DK412 kr471 krKøb
5Boligcenter DK449 kr449 krKøb
6Vivas DK469 kr538 krKøb
7Ultrashop479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro, Universel, 10,3 bar, Sort, 3 - 150 psi, Batteri, 5 V

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro, Universel, 10,3 bar, Sort, 3 - 150 psi, Batteri, 5 V i 181 dage. Laveste pris i perioden er 346 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 406 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 367 kr.

Den nuværende pris på 364 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro, Universel, 10,3 bar, Sort, 3 - 150 psi, Batteri, 5 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro, Universel, 10,3 bar, Sort, 3 - 150 psi, Batteri, 5 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026364 kr1 kr (0%)
29. maj 2026365 kr3 kr (1%)
22. maj 2026362 kr1 kr (0%)
21. maj 2026363 kr2 kr (1%)
17. maj 2026361 kr1 kr (0%)
16. maj 2026362 kr3 kr (1%)
15. maj 2026365 kr2 kr (1%)
13. maj 2026363 kr10 kr (3%)
12. maj 2026373 kr5 kr (1%)
11. maj 2026378 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret