Gå til hovedindhold

Xiaomi PB2067 - Powerbank - integreret kabel - 20000 mAh - 74.37 Wh - 67 Watt - 3.25 A - Fast Charge, QC 2.0, QC 3.0, QC 3.5, PD 2.0, Power Delivery 3.0 + PPS, Apple Fast Charge - 3 output-stikforbindelser (24 pin USB-C, USB)

XiaomiBatteriopladere – genereltEAN: 6932554471200
Pris fra 262 krtil 359 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 261 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Xiaomi PB2067 - Powerbank - integreret kabel - 20000 mAh - 74.37 Wh - 67 Watt - 3.25 A - Fast Charge, QC 2.0, QC 3.0, QC 3.5, PD 2.0, Power Delivery 3.0 + PPS, Apple Fast Charge - 3 output-stikforbindelser (24 pin USB-C, USB) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi PB2067 Powerbank 20000mAh 67Watt 1xUSB-A 2.0 1xUSB-C Beige
262 kr
Til butik
Xiaomi PB2067 Powerbank 20000mAh 67Watt 1xUSB-A 2.0 1xUSB-C Beige billede

Produktinformation

Xiaomi PB2067 - Powerbank - integreret kabel - 20000 mAh - 74.37 Wh - 67 watt - 3.25 A - Fast Charge, QC 2.0, QC 3.0, QC 3.5, PD 2.0, Power Delivery 3.0 + PPS, Apple Fast Charge - 3 output-stikforbindelser (USB-C, USB)

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR08O7GL
EAN: 6932554471200
Varenr.: 1003793028
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi PB2067 - Powerbank - integreret kabel - 20000 mAh - 74.37 Wh - 67 Watt - 3.25 A - Fast Charge, QC 2.0, QC 3.0, QC 3.5, PD 2.0, Power Delivery 3.0 + PPS, Apple Fast Charge - 3 output-stikforbindelser (24 pin USB-C, USB)
273 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 67W Power Bank 20000 (Integrated Cable) Tan Powerbank - 20000 mAh
291 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi PB2067 powerbank 20.000 mAh 67 W - beige
-3%319 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi PB2067 powerbank 20.000 mAh 67 W - beige
-3%339 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi PB2067 Powerbank 20000mAh 67Watt 1xUSB-A 2.0 1xUSB-C Beige
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi PB2067 - Powerbank - integreret kabel - 20000 mAh - 74.37 Wh - 67 Watt - 3.25 A - Fast Charge, QC 2.0, QC 3.0, QC 3.5, PD 2.0, Power Delivery 3.0 + PPS, Apple Fast Charge - 3 output-stikforbindelser (24 pin USB-C, USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi PB2067 - Powerbank - integreret kabel - 20000 mAh - 74.37 Wh - 67 Watt - 3.25 A - Fast Charge, QC 2.0, QC 3.0, QC 3.5, PD 2.0, Power Delivery 3.0 + PPS, Apple Fast Charge - 3 output-stikforbindelser (24 pin USB-C, USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK262 kr262 krKøb
2CS MEGASTORE DK273 kr312 krKøb
3Proshop DK291 kr330 krKøb
4Boligcenter DK319 kr319 krKøb
5Vivas DK339 kr408 krKøb
6Ultrashop359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi PB2067 - Powerbank - integreret kabel - 20000 mAh - 74.37 Wh - 67 Watt - 3.25 A - Fast Charge, QC 2.0, QC 3.0, QC 3.5, PD 2.0, Power Delivery 3.0 + PPS, Apple Fast Charge - 3 output-stikforbindelser (24 pin USB-C, USB)

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi PB2067 - Powerbank - integreret kabel - 20000 mAh - 74.37 Wh - 67 Watt - 3.25 A - Fast Charge, QC 2.0, QC 3.0, QC 3.5, PD 2.0, Power Delivery 3.0 + PPS, Apple Fast Charge - 3 output-stikforbindelser (24 pin USB-C, USB) i 117 dage. Laveste pris i perioden er 261 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 285 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 269 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xiaomi PB2067 - Powerbank - integreret kabel - 20000 mAh - 74.37 Wh - 67 Watt - 3.25 A - Fast Charge, QC 2.0, QC 3.0, QC 3.5, PD 2.0, Power Delivery 3.0 + PPS, Apple Fast Charge - 3 output-stikforbindelser (24 pin USB-C, USB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xiaomi PB2067 - Powerbank - integreret kabel - 20000 mAh - 74.37 Wh - 67 Watt - 3.25 A - Fast Charge, QC 2.0, QC 3.0, QC 3.5, PD 2.0, Power Delivery 3.0 + PPS, Apple Fast Charge - 3 output-stikforbindelser (24 pin USB-C, USB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026262 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026261 kr1 kr (0%)
31. maj 2026262 kr3 kr (1%)
29. maj 2026265 kr2 kr (1%)
28. maj 2026263 kr1 kr (0%)
27. maj 2026264 kr1 kr (0%)
26. maj 2026263 kr1 kr (0%)
25. maj 2026264 kr1 kr (0%)
23. maj 2026263 kr1 kr (0%)
21. maj 2026264 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret