Gå til hovedindhold

Xiaomi P15ZM Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-A 1xUSB-C Beige

XiaomiStrømforsyninger og opladereEAN: 6941812797518
Pris fra 120 krtil 169 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 25. maj

Sammenlign priser på Xiaomi P15ZM Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-A 1xUSB-C Beige og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi P15ZM Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-A 1xUSB-C Beige
120 kr
Til butik
Xiaomi P15ZM Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-A 1xUSB-C Beige billede

Produktinformation

Xiaomi P15ZM - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 37 Wh - 22.5 watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - tan

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR9072GL
EAN: 6941812797518
Varenr.: 1002400835
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 22.5W (Integrated Cable) Powerbank - Beige - 10000 mAh
121 kr
Til butik
Xiaomi 22.5W (Integrated Cable) Powerbank - Beige - 10000 mAh billede

Produktinformation

Xiaomi Power Bank 10000mAh - Kompakt, kraftfuld og praktisk Den Xiaomi Power Bank 10000mAh med integreret kabel er den perfekte løsning til både rejser og daglig brug. Med en stor kapacitet, hurtig opladning og et kompakt design sikrer den, at dine enheder altid har strøm - uanset hvor du befinder dig.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: BHR9072GL
EAN: 6941812797518
Varenr.: 3337718
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank 10000 mAh - Xiaomi P15ZM, beige
-32%149 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Powerbank 10000 mAh - Xiaomi P15ZM, beige billede

Produktinformation

Xiaomi P15ZM - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 37 Wh - 22.5 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB, 24 pin USB-C) - tanGenereltBredde: 6.52 cmDesignet til: Tabletaktivitetssporingmobiltelefontransportabel spilkonsoltrådløse ørespidserDybde: 2.69 cmFås i farverne: TanHøjde: 10.52 cmProdukttype: PowerbankStrømenhedAntal inputstikforbindelser: 1Egenskaber: Temperatur beskyttelsekortslutningsbeskyttelseoveropladnings beskyttelseoverspændingsbeskyttelsebeskyttelse mod overafladningoverstrømsbeskyttelselavspændings-opladningstilstandIntegreret kabelnulstillingsbeskyttelsebatteristatusindForsynet spænding: 5 / 9 / 10 / 12 VHurtigopladningsteknologi: Fast ChargeInput-stik: 24 pin USB-CMax. elektrisk strøm: 3 ANødvendig spænding: 5 / 9 VOutput-stikforbindelser: Total 2: 4 pin USB Type A, 24 pin USB-CStrømenhedsoplysninger: 4-pins USB Type A - output | 2 x 24 pin USB-C - input/output - 5 V - 22.5 W - 3 AStrømforsyning: 22.5 WattBatteriForsynet spænding: 3.7 VGenopladningstid: 3.5 timerKapacitet: 10000 mAh - 37 WhTeknologi: LitiumionDiverseMateriale:

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.28g
EAN: 6941812797518
Varenr.: 1807943
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank 10000 mAh - Xiaomi P15ZM, beige
-29%169 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi P15ZM Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-A 1xUSB-C Beige
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi P15ZM Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-A 1xUSB-C Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi P15ZM Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-A 1xUSB-C Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK120 kr120 krKøb
2Proshop DK121 kr160 krKøb
3Boligcenter DK149 kr149 krKøb
4Vivas DK169 kr238 krKøb
5Ultrashop169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi P15ZM Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-A 1xUSB-C Beige

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi P15ZM Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-A 1xUSB-C Beige i 179 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 142 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Xiaomi P15ZM Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-A 1xUSB-C Beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Xiaomi P15ZM Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-A 1xUSB-C Beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026120 kr1 kr (1%)
25. maj 2026119 kr3 kr (2%)
23. maj 2026122 kr1 kr (1%)
21. maj 2026121 kr1 kr (1%)
19. maj 2026120 kr2 kr (2%)
18. maj 2026122 kr1 kr (1%)
14. maj 2026123 kr1 kr (1%)
13. maj 2026122 kr1 kr (1%)
12. maj 2026123 kr4 kr (3%)
14. apr. 2026127 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret