Gå til hovedindhold

Xiaomi Mijia Smart Audio - Smartbriller - browline - blue light filter - Bluetooth - 39.1 g

MijiaEAN: 6932554487126
Pris fra 1.410 krtil 1.426 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.384 kr 12. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Mijia Smart Audio - Smartbriller - browline - blue light filter - Bluetooth - 39.1 g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1410 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Mijia Smart Audio
1.410 kr
Til butik
Xiaomi Mijia Smart Audio billede

Produktinformation

Xiaomi Mijia Smart Audio - Smartbriller - browline - bluelysfilter - Bluetooth - 39.1 g

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR08VXGL
EAN: 6932554487126
Varenr.: 1003966165
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Mijia Smart Audio - Smartbriller - browline - blue light filter - Bluetooth - 39.1 g
1.426 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mijia Smart Audio Glasses Browline
1.426 kr
Til butik
Mijia Smart Audio Glasses Browline billede

Produktinformation

Smartbriller Mijia Smart Audio Glasses Browline kombinerer en ultratynd browline-ramme med integrerede højttalere, fire mikrofoner, Bluetooth 5.4 og et blåt lys-filter til open-ear-lytning og klare opkald. Disse smartbriller er designet til daglig brug og leder lyden mod dine ører uden at blokere øregangen, så du bevarer opmærksomheden på dine omgivelser, mens du lytter til musik, podcasts eller håndterer telefonopkald. Touchbetjening på stellet og Xiaomi Glasses-appen gør det nemt at styre lyd og indstillinger, mens Google Fast Pair og forbindelse til to enheder understøtter hurtig parring og problemfrit skift. Åbent akustisk design med reduceret lydlækage og privatlivstilstand System med fire mikrofoner med støj- og vindstøjsreduktion Bluetooth 5.4 trådløs forbindelse samt USB-C-opladning Op til 13 timers musikafspilning og op til 9 timers taletid Linser med blåt lys-filter til skærmarbejde IP54 beskyttelse mod støv, vand og stænk Nyd diskret, bærbar lyd og pålidelig forbindelse i en klassisk browline-brillestil, bygget til komfortabel brug hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Mijia
Kategori: VR
Artikel nr.: BHR08VXGL
EAN: 6932554487126
Varenr.: 3474012

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mijia Smart Audio - Smartbriller - browline - blue light filter - Bluetooth - 39.1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mijia Smart Audio - Smartbriller - browline - blue light filter - Bluetooth - 39.1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.410 kr1.410 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.426 kr1.426 krKøb
3Proshop DK1.426 kr1.426 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Mijia Smart Audio - Smartbriller - browline - blue light filter - Bluetooth - 39.1 g

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Mijia Smart Audio - Smartbriller - browline - blue light filter - Bluetooth - 39.1 g i 79 dage. Laveste pris i perioden er 1.384 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 1.518 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.445 kr.

Den nuværende pris på 1.410 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Xiaomi Mijia Smart Audio - Smartbriller - browline - blue light filter - Bluetooth - 39.1 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Xiaomi Mijia Smart Audio - Smartbriller - browline - blue light filter - Bluetooth - 39.1 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.410 kr26 kr (2%)
12. maj 20261.384 kr14 kr (1%)
29. mar. 20261.398 kr117 kr (8%)
19. mar. 20261.515 kr3 kr (0%)
14. mar. 20261.518 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret