Gå til hovedindhold

Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 2 Black, BHR7112GL

XiaomiCamping og vandretureEAN: 6941812720974
Pris fra 301 krtil 419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 118 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 2 Black, BHR7112GL og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 301 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Mi Portable Air Pump 2 Elektronisk Luftpumpe
301 kr
Til butik
Xiaomi Mi Portable Air Pump 2 Elektronisk Luftpumpe billede

Produktinformation

Xiaomi Mi Portable Air Pump 2 - Elektronisk luftpumpe - Pump 10 dæk op på en fuld ladning - Forudindstillet tryk, stopper ved fuld

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR7112GL
EAN: 6941812720974
Varenr.: 1001512079
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 EU
301 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xiaomi Mi Portable Air Pump 2 Elektronisk Luftpumpe
353 kr
Til butik
Xiaomi Mi Portable Air Pump 2 Elektronisk Luftpumpe billede

Produktinformation

Farve: Sort, Pakkeindhold: Opladningskabel, storage bag, Presta-ventilstikadapter, quick connect valve adapter, needle valve adapter, Produktbeskrivelse: Xiaomi - luftpumpe - sort, Produkttype: Luftpumpe.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Kompressor
EAN: 6941812720974
Varenr.: C61976
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektronisk luftpumpe - Xiaomi Mi Portable Air Pump 2
369 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi MJCQB06QW, 10,3 bar, 490 g
384 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektronisk luftpumpe - Xiaomi Mi Portable Air Pump 2
389 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Mi Portable Air Pump 2 Elektronisk Luftpumpe
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 2 Black, BHR7112GL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 2 Black, BHR7112GL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK301 kr301 krKøb
2Proshop DK301 kr340 krKøb
3Teknikproffset DK353 kr412 krKøb
4Boligcenter DK369 kr369 krKøb
5CS MEGASTORE DK384 kr423 krKøb
6Vivas DK389 kr458 krKøb
7Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 2 Black, BHR7112GL

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 2 Black, BHR7112GL i 183 dage. Laveste pris i perioden er 275 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 294 kr.

Den nuværende pris på 301 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 2 Black, BHR7112GL. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 2 Black, BHR7112GL de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026301 kr6 kr (2%)
28. maj 2026307 kr10 kr (3%)
24. maj 2026297 kr1 kr (0%)
23. maj 2026298 kr3 kr (1%)
22. maj 2026301 kr6 kr (2%)
20. maj 2026307 kr7 kr (2%)
19. maj 2026300 kr3 kr (1%)
13. maj 2026297 kr5 kr (2%)
12. maj 2026302 kr2 kr (1%)
11. maj 2026300 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret