Gå til hovedindhold

Xiaomi Massage Gun Mini 2 - percussionsmassage til ryg, hænder, ben og muskler - Sort

XiaomiSundhed og skønhedEAN: 6941812760574
Pris fra 374 krtil 829 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 455 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Xiaomi Massage Gun Mini 2 - percussionsmassage til ryg, hænder, ben og muskler - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 374 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
*Xiaomi Massage Gun mini 2
374 kr
Til butik
*Xiaomi Massage Gun mini 2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: 60070
EAN: 6941812760574
Varenr.: 1003506475
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Mini 2 massageapparat
448 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi XMFG-M353 Massage Gun mini 2 EU
519 kr
Til butik
Xiaomi XMFG-M353 Massage Gun mini 2 EU billede

Produktinformation

Xiaomi Massage Gun Mini 2 EU Oplev en ny verden af muskelafslapning med Xiaomi Massage Gun Mini 2 EU. Denne kompakte og letvægts massagepistol er designet til at lindre muskelspændinger og reducere restitutionstiden efter træning. Med sit elegante design...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Velvære & Massage
EAN: 6941812760574
Varenr.: 97707
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Massage Gun Mini 2
569 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Massage Gun Mini 2 - percussionsmassage til ryg, hænder, ben og muskler - Sort
809 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Massage Gun Mini 2 - percussionsmassage til ryg, hænder, ben og muskler - Sort
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Massage Gun Mini 2 - percussionsmassage til ryg, hænder, ben og muskler - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Massage Gun Mini 2 - percussionsmassage til ryg, hænder, ben og muskler - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK374 kr374 krKøb
2CS MEGASTORE DK448 kr487 krKøb
3Ultrashop519 kr519 krKøb
4Proshop DK569 kr608 krKøb
5Boligcenter DK809 kr809 krKøb
6Vivas DK829 kr2.028 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Massage Gun Mini 2 - percussionsmassage til ryg, hænder, ben og muskler - Sort

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Massage Gun Mini 2 - percussionsmassage til ryg, hænder, ben og muskler - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 374 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 643 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 445 kr.

Den nuværende pris på 374 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Xiaomi Massage Gun Mini 2 - percussionsmassage til ryg, hænder, ben og muskler - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Xiaomi Massage Gun Mini 2 - percussionsmassage til ryg, hænder, ben og muskler - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026374 kr31 kr (8%)
31. maj 2026405 kr13 kr (3%)
30. maj 2026392 kr10 kr (3%)
24. maj 2026382 kr2 kr (1%)
22. maj 2026380 kr2 kr (1%)
15. maj 2026382 kr2 kr (1%)
13. maj 2026380 kr2 kr (1%)
12. maj 2026382 kr1 kr (0%)
9. maj 2026383 kr1 kr (0%)
8. maj 2026382 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret