Gå til hovedindhold

Xiaomi G27i 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz

XiaomiComputerskærmeEAN: 6941948701403
Pris fra 968 krtil 1.379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 411 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 659 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Xiaomi G27i 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 968 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi G27i 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz
968 kr
Til butik
Xiaomi G27i 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz billede

Produktinformation

Xiaomi G27i - LED-skærm - gaming - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - HDR10+ - 1 ms - HDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: ELA5375EU
EAN: 6941948701403
Varenr.: 1001686267
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Xiaomi G27i - 1920x1080 (FHD) - 165Hz - IPS
1.084 kr
Til butik
27" Xiaomi G27i - 1920x1080 (FHD) - 165Hz - IPS billede

Produktinformation

Xiaomi G27i leverer responsiv ydelse til gamere og indholdsskabere med IPS-farvenøjagtighed og flydende grafik til hurtige spilsessioner og redigering. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 165Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; HDR10+; 99% sRGB; 1 ms (GTG); TUV Rheinland Low Blue Light Certification Balanceret farvenøjagtighed, hurtig respons og alsidig tilslutning forbedrer produktivitet, streaming og indholdsskabelse med mindre øjenbelastning.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: ELA5375EU
EAN: 6941948701403
Varenr.: 3238264
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi G27i 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz
1.239 kr
Til butik
Xiaomi G27i 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz billede

Produktinformation

Xiaomi G27i 27" Full HD Monitor Oplev en ny dimension af visuel klarhed med Xiaomi G27i, en 27" monitor med en imponerende opløsning på 1920 x 1080 pixel. Dette Full HD display har en hurtig opdateringsfrekvens på 165Hz, hvilket garanterer en flydende og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 6941948701403
Varenr.: 80125
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi G27i 27" Full HD gaming-skærm (IPS, 165 Hz) - Sort
1.359 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi G27i 27" Full HD gaming-skærm (IPS, 165 Hz) - Sort
1.379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi G27i 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi G27i 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK968 kr968 krKøb
2Proshop DK1.084 kr1.084 krKøb
3Ultrashop1.239 kr1.239 krKøb
4Boligcenter DK1.359 kr1.359 krKøb
5Vivas DK1.379 kr1.458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi G27i 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi G27i 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz i 183 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.088 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 935 kr.

Den nuværende pris på 968 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Xiaomi G27i 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Xiaomi G27i 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026968 kr9 kr (1%)
21. mar. 2026959 kr17 kr (2%)
20. mar. 2026942 kr3 kr (0%)
19. mar. 2026939 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026940 kr281 kr (43%)
17. mar. 2026659 kr283 kr (30%)
16. mar. 2026942 kr4 kr (0%)
15. mar. 2026938 kr4 kr (0%)
13. mar. 2026942 kr3 kr (0%)
12. mar. 2026945 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret