Gå til hovedindhold

Xiaomi Desktop Heater, Blæser med elektrisk områdevarmer, Keramisk, 45°, Indendørs, Gulv, Bord, Hvid

XiaomiVarmeapparaterEAN: 6941812795293
Pris fra 222 krtil 299 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 178 kr 7. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Desktop Heater, Blæser med elektrisk områdevarmer, Keramisk, 45°, Indendørs, Gulv, Bord, Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Desktop Heater Indendørs Hvid 600 W Blæser med elektrisk områdevarmer
222 kr
Til butik
Xiaomi Desktop Heater Indendørs Hvid 600 W Blæser med elektrisk områdevarmer billede

Produktinformation

Xiaomi Desktop Heater. Type: Blæser med elektrisk områdevarmer, Varmeelement type: Keramisk, Oscillationsområde: 45°. Velegnet til: Indendørs, Placeringsmuligheder: Gulv, Bord, Produktfarve: Hvid. Varmeevne: 600 W. Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 Hz. Bredde: 142 mm, Dybde: 132 mm, Højde: 188 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR8940EU
EAN: 6941812795293
Varenr.: 1002541510
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Desktop Heater
222 kr
Til butik
Xiaomi Desktop Heater billede

Produktinformation

Desktopvarmeren leverer øjeblikkelig PTC-keramisk opvarmning med 45° oscillerende blid luftstrøm, tilt-sluk-beskyttelse og dobbelt termisk sikkerhedsbeskyttelse i et kompakt design. Xiaomi Desktop Heater bruger flammeløs PTC-øjeblikkelig opvarmningsteknologi for hurtig, sikker og pålidelig varme, med en enkel drejeknap til at øge eller reducere temperaturen for behagelig konstant varme. 45° oscillerende luftstrøm for vidvinkel, varm og blid brise Tiltbeskyttelse med automatisk slukning ved væltning Dobbelt varmebeskyttelse med termostat-overophedningsbeskyttelse og sikringsafbryder V-0-klassificeret flammehæmmende ABS-kabinet for øget sikkerhed 360° skjult luftindtag i bunden for effektiv luftstrøm, selv når den placeres op ad en væg Bærbar, pladsbesparende opvarmning, der holder hænder, fødder og personlige områder behageligt varme.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Klimaventilator
Artikel nr.: BHR8940EU
EAN: 6941812795293
Varenr.: 3465533
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Varmeblæser til bord - Xiaomi Desktop Heater, hvid 600 W
-18%269 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Varmeblæser til bord - Xiaomi Desktop Heater, hvid 600 W billede

Produktinformation

Xiaomi Desktop Heater. Type: Blæser med elektrisk områdevarmer, Varmeelement type: Keramisk, Oscillationsområde: 45°. Velegnet til: Indendørs, Placeringsmuligheder: Gulv, Bord, Produktfarve: Hvid. Varmeevne: 600 W. Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 Hz. Bredde: 142 mm, Dybde: 132 mm, Højde: 188 mmFunktionerAnti-tilt beskyttelse: JaAutomatisk oscillation: JaOscillationsområde: 45°Overophedningsbeskyttelse: JaTænd-/slukkontakt: JaType: Blæser med elektrisk områdevarmerVarmeelement type: KeramiskDesignHusmateriale: AcrylonitrilbutadienstyrenKontroltype: DrejePlaceringsmuligheder: Gulv, BordProduktfarve: HvidVelegnet til: IndendørsPræstationJusterbar termostat: JaVarmeevne: 600 WStrømstyringVekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 HzVekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 VEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stkBrugervejledning: JaVægt & størrelserBredde: 142 mmDybde: 132 mmHøjde: 188 mmVægt: 930 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Indeklima
Vægt: 1.18g
EAN: 6941812795293
Varenr.: 1815974
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Desktop Heater, Blæser med elektrisk områdevarmer, Keramisk, 45°, Indendørs, Gulv, Bord, Hvid
278 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xiaomi Desktop Heater EU
288 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Varmeblæser til bord - Xiaomi Desktop Heater, hvid 600 W
-17%289 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
XIAOMI DESKTOP HEATER EU BHR8940EU
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Desktop Heater, Blæser med elektrisk områdevarmer, Keramisk, 45°, Indendørs, Gulv, Bord, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Desktop Heater, Blæser med elektrisk områdevarmer, Keramisk, 45°, Indendørs, Gulv, Bord, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK222 kr222 krKøb
2Proshop DK222 kr261 krKøb
3Boligcenter DK269 kr269 krKøb
4CS MEGASTORE DK278 kr317 krKøb
5Teknikproffset DK288 kr347 krKøb
6Vivas DK289 kr358 krKøb
7Ultrashop299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Desktop Heater, Blæser med elektrisk områdevarmer, Keramisk, 45°, Indendørs, Gulv, Bord, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Desktop Heater, Blæser med elektrisk områdevarmer, Keramisk, 45°, Indendørs, Gulv, Bord, Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 222 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Xiaomi Desktop Heater, Blæser med elektrisk områdevarmer, Keramisk, 45°, Indendørs, Gulv, Bord, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Xiaomi Desktop Heater, Blæser med elektrisk områdevarmer, Keramisk, 45°, Indendørs, Gulv, Bord, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026222 kr4 kr (2%)
23. maj 2026226 kr1 kr (0%)
22. maj 2026227 kr1 kr (0%)
21. maj 2026226 kr42 kr (23%)
15. maj 2026184 kr33 kr (15%)
12. maj 2026217 kr33 kr (18%)
9. maj 2026184 kr10 kr (5%)
8. maj 2026194 kr16 kr (9%)
7. maj 2026178 kr16 kr (8%)
5. maj 2026194 kr16 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret