Gå til hovedindhold

Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri

XiaomiVand- og støvsugereEAN: 6941812771921
Pris fra 649 krtil 849 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 628 kr 12. maj

Sammenlign priser på Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xiaomi Støvsuger G20 Lite skaftstøvsuger
649 kr
Til butik
Xiaomi Støvsuger G20 Lite skaftstøvsuger billede

Produktinformation

Den ledningsfri konstruktion på Xiaomi G20 Lite gør det nemt at komme rundt uden at tænke på stikkontakter, uanset om du tager et mindre område eller går flere rum igennem. Støvsugeren er velegnet til hjem, lejlighed og bilinteriør. Denne skaftstøvsuger bruger en cyklonmotor med 18.000 Pa sugeeffekt til at fjerne støv og skidt fra gulve. Batteritiden er op til 45 minutter, så du har tid til rengøring, før den skal oplades igen. Fem-trins filtrering Med fem-trins filtrering passerer luften gennem flere filtre, før den blæses ud igen. På den måde bliver en stor del af de små partikler i luften håndteret i støvsugeren. Se støvet, mens du støvsuger LED-lys foran hjælper dig med at opdage støv og snavs, der ellers kan være svært at se på mørke gulve eller under møbler. Når du kan se, hvor der faktisk ligger støv, bliver det lettere at få gjort rent. Én støvsuger til både gulve og detaljer Det medfølgende 2-i-1 børste mundstykke gør støvsugeren velegnet til både flader og smalle områder. Når du rengør bilinteriør, sofaens sprækker eller hylder, kan du bruge samme støvsuger i stedet for at skifte til andet udstyr. I pakken: Xiaomi Støvsuger G20 Lite skaftstøvsuger og 2-i-1 børste mundstykke.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Robotstøvsuger
Artikel nr.: BHR8195EU
EAN: 6941812771921
Varenr.: 24936
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri
661 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite Støvsuger 0.55liter
670 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite Støvsuger Pind/håndholdt 0.55liter
757 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Lite (pind/håndholdt) 0,55 l
-7%769 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Lite (pind/håndholdt) 0,55 l
-7%789 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 2-i-1 Støvsuger G20 Lite EU
825 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite Støvsuger 0.55liter
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK649 kr649 krKøb
2CS MEGASTORE DK661 kr700 krKøb
3CompuMail DK670 kr670 krKøb
4Teknikproffset DK757 kr816 krKøb
5Boligcenter DK769 kr769 krKøb
6Vivas DK789 kr858 krKøb
7Proshop DK825 kr864 krKøb
8Ultrashop849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri i 148 dage. Laveste pris i perioden er 624 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 792 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 681 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026649 kr6 kr (1%)
23. maj 2026643 kr7 kr (1%)
22. maj 2026636 kr7 kr (1%)
13. maj 2026643 kr15 kr (2%)
12. maj 2026628 kr13 kr (2%)
11. maj 2026641 kr38 kr (6%)
10. maj 2026679 kr6 kr (1%)
9. maj 2026685 kr18 kr (3%)
8. maj 2026667 kr2 kr (0%)
7. maj 2026665 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret