Gå til hovedindhold

Xiaomi Air Fryer 6.5L, Varmluftsteger, 6,5 L, 40 °C, 200 °C, Enkelt, Sort

XiaomiFrituregryderEAN: 6932554440589
Pris fra 475 krtil 709 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 474 kr 24. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Air Fryer 6.5L, Varmluftsteger, 6,5 L, 40 °C, 200 °C, Enkelt, Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 475 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Air Fryer 6.5L Black EU
475 kr
Til butik
Xiaomi Air Fryer 6.5L Black EU billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR083NEU
EAN: 6932554440589
Varenr.: 1003603275
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Air Fryer 6.5L
560 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Air Fryer 6.5L EU czarny
579 kr
Til butik
Xiaomi Air Fryer 6.5L EU czarny billede

Produktinformation

Oplev den alsidige Xiaomi Air Fryer 65L i stilfuld sort, et must-have i hvert moderne køkken. Med sit rummelige design på 65 liter giver denne luftfryser dig mulighed for at tilberede store portioner mad ad gangen, perfekt til familiefester eller hyggelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Airfryer
EAN: 6932554440589
Varenr.: 114913
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Air Fryer 6.5L, Varmluftsteger, 6,5 L, 40 °C, 200 °C, Enkelt, Sort
598 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Air Fryer 6,5 l - Sort (EU)
-1%689 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Air Fryer 6,5 l - Sort (EU)
-1%709 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Air Fryer 6.5L, Varmluftsteger, 6,5 L, 40 °C, 200 °C, Enkelt, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Air Fryer 6.5L, Varmluftsteger, 6,5 L, 40 °C, 200 °C, Enkelt, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK475 kr475 krKøb
2Proshop DK560 kr599 krKøb
3Ultrashop579 kr579 krKøb
4CS MEGASTORE DK598 kr637 krKøb
5Boligcenter DK689 kr689 krKøb
6Vivas DK709 kr878 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Air Fryer 6.5L, Varmluftsteger, 6,5 L, 40 °C, 200 °C, Enkelt, Sort

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Air Fryer 6.5L, Varmluftsteger, 6,5 L, 40 °C, 200 °C, Enkelt, Sort i 176 dage. Laveste pris i perioden er 474 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 765 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 567 kr.

Den nuværende pris på 475 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Xiaomi Air Fryer 6.5L, Varmluftsteger, 6,5 L, 40 °C, 200 °C, Enkelt, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Xiaomi Air Fryer 6.5L, Varmluftsteger, 6,5 L, 40 °C, 200 °C, Enkelt, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026475 kr1 kr (0%)
24. maj 2026474 kr34 kr (7%)
23. maj 2026508 kr1 kr (0%)
22. maj 2026509 kr20 kr (4%)
18. maj 2026529 kr15 kr (3%)
17. maj 2026514 kr1 kr (0%)
16. maj 2026515 kr1 kr (0%)
14. maj 2026514 kr1 kr (0%)
13. maj 2026515 kr2 kr (0%)
9. maj 2026517 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret