Gå til hovedindhold

Xiaomi 1S - Printer - farve - zink - 50 x 76 mm op til 0.75 min./side (farve) - kapacitet: 10 ark - Bluetooth 5.2

Pris fra 486 krtil 639 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 10. maj

Sammenlign priser på Xiaomi 1S - Printer - farve - zink - 50 x 76 mm op til 0.75 min./side (farve) - kapacitet: 10 ark - Bluetooth 5.2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 486 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Portable Photo Printer 1S Fotoprinter Sølv
486 kr
Til butik
Xiaomi Portable Photo Printer 1S Fotoprinter Sølv billede

Produktinformation

Xiaomi Portable Photo Printer 1S - fotoprinter - Zink - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR9974GL
EAN: 6932554418427
Varenr.: 1003439499
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 1S - Printer - farve - zink - 50 x 76 mm op til 0.75 min./side (farve) - kapacitet: 10 ark - Bluetooth 5.2
488 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Portable Photo Printer 1S - Farve - Zink
504 kr
Til butik
Xiaomi Portable Photo Printer 1S - Farve - Zink billede

Produktinformation

Bærbar fotoprinter Xiaomi Portable Photo Printer 1S leverer kompakt, trådløs fotoudskrivning med ZINK Zero Ink-teknologi, Bluetooth 5.2-forbindelse og en opløsning på 313 x 512 dpi. Designet til udskrivning på farten. Denne kompakte fotoprinter drives af et genopladeligt 500 mAh-batteri og understøtter fotopapir og selvklæbende fotopapir til fleksibel kreativ brug. Den udskriver 50 x 76 mm fotos med op til 0.75 min/side og kan rumme op til 10 ark, med USB-C til opladning. ZINK Zero Ink-teknologi til udskrivning uden patroner Bluetooth 5.2 trådløs forbindelse Udskriftsopløsning på 313 x 512 dpi Understøtter fotopapir og selvklæbende fotopapir Mediekapacitet på op til 10 ark Inkluderer USB-opladningskabel og 5-arks fotopapirpakke Nyd hurtige, praktiske udskrifter af dine yndlingsøjeblikke, uanset hvor du er.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Printer
Artikel nr.: BHR9974GL
EAN: 6932554418427
Varenr.: 3433080
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xiaomi Bærbar fotoprinter 1S
549 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Portable Photo Printer 1S Fotoprinter Sølv
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi 1S - Printer - farve - zink - 50 x 76 mm op til 0.75 min./side (farve) - kapacitet: 10 ark - Bluetooth 5.2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi 1S - Printer - farve - zink - 50 x 76 mm op til 0.75 min./side (farve) - kapacitet: 10 ark - Bluetooth 5.2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK486 kr486 krKøb
2CS MEGASTORE DK488 kr527 krKøb
3Proshop DK504 kr543 krKøb
4Av-Cables DK549 kr549 krKøb
5Ultrashop639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi 1S - Printer - farve - zink - 50 x 76 mm op til 0.75 min./side (farve) - kapacitet: 10 ark - Bluetooth 5.2

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi 1S - Printer - farve - zink - 50 x 76 mm op til 0.75 min./side (farve) - kapacitet: 10 ark - Bluetooth 5.2 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 484 kr.

Den nuværende pris på 486 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Xiaomi 1S - Printer - farve - zink - 50 x 76 mm op til 0.75 min./side (farve) - kapacitet: 10 ark - Bluetooth 5.2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Xiaomi 1S - Printer - farve - zink - 50 x 76 mm op til 0.75 min./side (farve) - kapacitet: 10 ark - Bluetooth 5.2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026486 kr1 kr (0%)
13. maj 2026485 kr3 kr (1%)
12. maj 2026488 kr399 kr (448%)
11. maj 202689 kr26 kr (41%)
10. maj 202663 kr397 kr (86%)
9. maj 2026460 kr1 kr (0%)
7. maj 2026459 kr14 kr (3%)
6. maj 2026445 kr12 kr (3%)
2. apr. 2026457 kr10 kr (2%)
31. mar. 2026467 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret