Gå til hovedindhold

Xiaomi 15T - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED-skærm - 6.83 - 2772 x 1280 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 12 MP - front camera 32 MP - grå

XiaomiMobiltelefonerEAN: 6932554448912
Pris fra 3.188 krtil 4.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.811 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.187 kr 30. maj

Sammenlign priser på Xiaomi 15T - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED-skærm - 6.83 - 2772 x 1280 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 12 MP - front camera 32 MP - grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3188 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xiaomi 15T 5G (256GB/Grey)
3.188 kr
Til butik
Xiaomi 15T 5G (256GB/Grey) billede

Produktinformation

Xiaomi 15T 5G (256GB/Grey)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Xiaomi
EAN: 6932554448912
Varenr.: Xiaomi 15T 5G (256GB/Grey)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi 15T 6.83" 256GB Grey
3.188 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 15T - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED-skærm - 6.83 - 2772 x 1280 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 12 MP - front camera 32 MP - grå
3.251 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi 15T 6.83 256GB Grey
3.779 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi 15T 6,83" 12/256 GB 5.500 mAh - Grå
-5%3.999 kr
Før 4.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi 15T 6,83" 12/256 GB 5.500 mAh - Grå
-5%4.019 kr
Før 4.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 15T 256GB/12GB - Grey
4.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi 15T - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED-skærm - 6.83 - 2772 x 1280 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 12 MP - front camera 32 MP - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi 15T - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED-skærm - 6.83 - 2772 x 1280 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 12 MP - front camera 32 MP - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk3.188 kr3.188 krKøb
2CompuMail DK3.188 kr3.188 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.251 kr3.251 krKøb
4Ultrashop3.779 kr3.779 krKøb
5Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
6Vivas DK4.019 kr4.098 krKøb
7Proshop DK4.999 kr4.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi 15T - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED-skærm - 6.83 - 2772 x 1280 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 12 MP - front camera 32 MP - grå

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi 15T - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED-skærm - 6.83 - 2772 x 1280 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 12 MP - front camera 32 MP - grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.187 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 3.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.296 kr.

Den nuværende pris på 3.188 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Xiaomi 15T - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED-skærm - 6.83 - 2772 x 1280 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 12 MP - front camera 32 MP - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Xiaomi 15T - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED-skærm - 6.83 - 2772 x 1280 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 12 MP - front camera 32 MP - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.188 kr1 kr (0%)
30. maj 20263.187 kr1 kr (0%)
27. maj 20263.188 kr25 kr (1%)
22. maj 20263.213 kr1 kr (0%)
13. maj 20263.212 kr1 kr (0%)
12. maj 20263.213 kr24 kr (1%)
25. apr. 20263.237 kr16 kr (0%)
22. apr. 20263.253 kr1 kr (0%)
21. apr. 20263.254 kr1 kr (0%)
19. apr. 20263.253 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret